Ніяка весела вечірка не може обійтися без музичних розваг. Караоке – це одна з тих речей, які здатні згуртувати велику компанію і гарненько розважити народ. Трохи раніше для проведення караоке-вечірки необхідно було наявність спеціального DVD-диска і музичного плеєра, сьогодні ж все це доступно в Інтернеті і не вимагає ніякого скачування. Зараз ми поговоримо про один з таких онлайн-сервісів, який, як ви зрозуміли, називається Karaoke.ru.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Ключові особливості сервісу
  • 2 Як працювати з Karaoke.ru
  • 3 Підсумок

Ключові особливості сервісу

• Величезна база даних вітчизняних та зарубіжних пісень.
• Можливість створювати власні музичні збірки.
• Пошук пісень за певною тематикою.
• Інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс, повністю російською мовою.

Також варто відзначити, що Karaoke.ru працює з умовно безкоштовної системі. А це означає, що ви можете користуватися сервісом абсолютно безкоштовно скільки завгодно, але при цьому для вас будуть відключені деякі функції, а пошук пісень буде обмежений.

Ще варто згадати і про те, що без реєстрації і авторизації користувач все ж не зможе складати особисті плейлисти і доведеться користуватися лише запропонованим сервісом аудиотреками. Але якщо ви вирішили скористатися караоке-онлайн лише на один вечір, то й цього може бути цілком достатньо.

Як працювати з Karaoke.ru

Перейти на сайт Karaoke.ru ви можете по посиланню, яку бачите нижче:

Перейти на Karaoke.ru

Щоб почати розважатися з онлайн караоке, просто натисніть кнопку Почати на головній сторінці сайту.

Далі виберіть відповідну тематику або скористайтеся пошуком, щоб знайти конкретну пісню.

Після цього наведіть мишкою на аудіотрек і клацніть по кнопці відтворити (трикутник).

Інше справа за вами. Дивіться кліп і співайте, стежачи за текстом, який відображається внизу. По закінченні ви побачите свій результат.

Підсумок

Karaoke.ru – це караоке, яке хоч і пропонує платні послуги, але зовсім не вимагає їх наявності для відмінного проведення часу. Тут все досить зрозуміло і зручно, а великий набір пісень дозволить розважитися по повній.