Карта дощів онлайн

Кажуть, у природи немає поганої погоди. Тим не менш, раптово почався дощ здатний зіпсувати наш захід, перешкодити заплановану поїздку, перешкодити виконанню інших намічених завдань. Щоб уникнути цього, ми намагаємося отримати прогноз температури і опадів заздалегідь, щоб повною мірою бути готовими до різних погодних сюрпризів. В даному матеріалі я розповім про сервіси, які покажуть карту дощів онлайн, а також поясню, як ними користуватися.

Карта дощів онлайнВивчаємо сервіси для відображення карти дощів

Зміст статті

 • Що потрібно знати про картах для відстеження опадів
 • «RainViewer» – метеорадар опадів
 • «Windy» – карта відображення хмар в реальному часі
 • «Яндекс.Погода» — карта дощів Росії онлайн
 • «Ventusky» – поліфункціональний чеський погодний ресурс
 • «Meteoearth» – метеоинструмент від компанії «MeteoGroup»
 • Висновок

Що потрібно знати про картах для відстеження опадів

Більшість мережевих сервісів, на яких розміщена карта дощів в реальному часі, мають міжнародний характер, дозволяючи відображати погодні умови (в тому числі дощі) з обраної нами місцевості. Абсолютна більшість з них володіє російськомовним інтерфейсом, що особливо зручно для вітчизняних користувачів.

Карта дощів онлайнЗазначені сервіси допоможуть вам передбачити можливість дощу на той чи інший день найближчого тижня

Робота з такими сайтами досить проста – ви переходите на такий ресурс, вибираєте режим відображення (у нашому випадку це «дощ» або «опади») і переглядаєте результат за потрібною геолокації. Крім поточної погодної кон’юнктури, ви звичайно можете переглянути і погодний прогноз на найближчий час (звичайно 7-10 днів). У минулій статті мною були представлені сервіси з картами погоди онлайн.

Давайте розглянемо сервіси, на яких можна показати карту дощів в режимі онлайн.

«RainViewer» – метеорадар опадів

Сервіс «RainViewer» – популярна в Рунеті розробка вітчизняного ентузіаста Олексія Щасливого. Сервіс сканує джерела радарної інформації на предмет наявності нових радарних знімків, обробляє їх, і викладає отримані результати на відповідної сервісної карті дощів. Зазначений концепт також може похвалитися і мобільного реалізацією, у формі відповідного додатка для гаджетів на Android і iOS.

 • Для роботи з сайтом перейдіть на ресурс «RainViewer».
 • Рівень опадів відображається в «dBZ» (децибели відображення), демонструючи інтенсивність опадів в тій чи іншій місцевості (можна відстежити на карті за відповідним кольором пікселів).
 • Натиснувши на кнопку «Play» вгорі, ви можете побачити, як змінювалася погодна кон’юнктура в останні кілька годин.
 • Клікнувши на кнопку «Options» праворуч, ви можете вибрати супутниковий режим відображення карти (Map Type» — «Satelite»).
 • Карта дощів онлайнОгляд карти світу в сервісі «RainViewer»

  «Windy» – карта відображення хмар в реальному часі

  Популярний чеський сервіс, створений чеським мільйонером Іво Луковичем, спрямований, насамперед, на відображення руху вітру в тому або іншому географічному регіоні. Крім відображення вітру, можливості сервісу також дозволяють відображати хмарність, температуру, дощ і сніг, хвилі, сонце, а також індекс CAPE. Сайт також дозволяє отримати прогноз погоди на найближчі 10 днів, вибравши одну з популярних нині моделей метеопрогнозу (NEMS, ECMWF, GFS).

  Якщо ви перейшли на сайт windy.com виберіть режим «Дощ, сніг», і перегляньте результат за обраною вами геолокації.

  Карта дощів онлайнПри розрахунку метеопрогнозу сервіс Windy.com даємо вам можливість вибору однієї з трьох моделей прогнозів — NEMS, ECMWF, GFS (внизу праворуч)

  Цікаво: Супутникові карти високого дозволу онлайн 2017 в реальному часі.

  «Яндекс.Погода» — карта дощів Росії онлайн

  Компанія «Яндекс» відома безліччю своїх проектів у багатьох областях цифрового контенту. Метеосервис компанії під назвою «Яндекс.Погода» може похвалитися відображенням стану погоди для того чи іншого географічного регіону Росії. Прогнозом за станом погоди на найближчий час (до 30 днів), а також виведення погоди на велику карту, з можливістю перемикання між режимами «температура» і «опади».

  При цьому інформацію сервісу можна переглядати як на ПК за допомогою браузера, так і завантажити спеціальний мобільний додаток для Android, iOS і Windows Phone.

  Карта дощів онлайнПогодний сервіс компанії «Яндекс» дозволяє отримати погодний прогноз як на 10 днів, так і на місяць вперед

  «Ventusky» – поліфункціональний чеський погодний ресурс

  Створений чеською компанією «InMeteo» сервіс «Ventusky» (від лат. «ventusky» — вітер) призначений для інформування користувачів про прогноз погоди на найближчий часовий період. Карта дозволяє візуально відображати безліч погодних показників (температура, опади, хмарність, пориви вітру, атмосферний тиск, грози та ін), інформація за якими доступу користувачів зі всієї земної кулі. Ведучий свою історію з 2006 року, сайт нині є одним з найбільш часто відвідуваних порталів Чеської Республіки.

 • Для роботи з сайтом перейдіть на ventusky.com, і виберіть режим «Опади» (також доступна опція відображення опадів за останні 3 години).
 • Спеціальна рядок внизу дозволяє простежити, як змінювалася ситуація протягом останніх годин, а також переглянути прогноз на найближчі 10 днів.
 • Карта дощів онлайнЧеський проект «Ventusky» може похвалитися безліччю режимів відображення погоди

  «Meteoearth» – метеоинструмент від компанії «MeteoGroup»

  Сервіс meteoearth.com – популярний інтернаціональний погодний сервіс, підтримкою якого займається компанією «MeteoGroup». Робота сайту відрізняється високим рівнем візуальної складової, а погодні прогнози сайту засновані на використання моделі «ECMWF».

 • Для роботи з сайтом перейдіть на meteoearth.com.
 • Виберіть режим «Опади» ліворуч, і перегляньте отриманий результат для потрібної місцевості, збільшивши відображення карти до потрібного рівня.
 • Карта дощів онлайнДля роботи з «Meteoearth» перейдіть на сайт, і виберіть режим «Опади» зліва

  Висновок

  Для відображення карти дощів у режимі онлайн варто скористатися наведеним вище списком сервісів. Серед зазначених варіантів особливо рекомендую сервіс «Ventusky» — він заслужив безліч хвалебних відгуків від любителів і фахівців. На всередині російському ж рівні хорошим вибором стане використання можливостей «Яндекс.Погода» — частота оновлення даних на зазначеному сервісі досить висока.