Карта глобус Землі 3D онлайн

За словами багатьох космонавтів, немає нічого прекрасніше вигляду нашої планети. Коли Земля нагадує велику повітряну кулю, на якому розташувалися білосніжні хмари, сірі скелі і блакитна гладь безкрайніх океанічних вод. У цій статті будуть надані різні онлайн карти і 3D глобуси Землі. Щоб ними скористатися немає необхідності завантажувати додаткове ПО, як у випадку з Google Earth. Інтерактивні карти, тому ви можете розглядати їх в режимі онлайн прямо з цих сторінок.

Карта глобус Землі 3D онлайнІнтерактивна модель планети Земля

Зміст статті:

 • Реалістичний 3D глобус світу
 • Віртуальний зразок 3D глобус Землі в режимі онлайн
 • Глобус Giovanni Maria Cassini відображає історичну карту світу
 • Google Maps — картографічний сервіс, який надає супутникові інтерактивні карти Землі онлайн
 • Яндекс Карти, супутникові карти Землі в 3D онлайн

Реалістичний 3D глобус світу

Цей тривимірний зразок глобуса, що складається з досить детальних растрових фото текстур, які створені засобами супутника НАСА. Щоб повернути земну кулю, затисніть ліву клавішу миші. Щоб змінити масштаб карти, прокрутіть коліщатко миші вгору масштаб буде збільшено, вниз – зменшено.

Якщо дуже близько масштабувати ділянку на глобусі, ви отримаєте не дуже якісне зображення. Це відбувається з-за низького дозволу більшості зроблених знімків. Такий підхід до створення глобуса забезпечує швидке завантаження текстур браузером. Якби використовувалися зображення хорошої якості, ваш переглядач завантажував б їх довгий час з-за великого розміру.

Віртуальний зразок 3D глобус Землі в режимі онлайн

У мережі можна знайти безліч сервісів, які пропонують подивитися і вивчити карту глобуса 3D Землі в браузері онлайн. Ця модель є тривимірним глобусом, на якому ми зможемо знайти області, міст і держав, населені пункти і навіть вулиці та будівлі. Такий інтерактивний глобус відмінно підходить для масштабування. Вся справа в векторних текстурах, який використані для цієї моделі, тому ви можете масштабувати глобус без втрати якості і побачити на ньому різні об’єкти. Деякі ділянки дозволяють навіть побачити назву вулиць і номери будинків.

Рекомендую: Карта погоди онлайн.

Глобус Giovanni Maria Cassini відображає історичну карту світу

Дуже цікавий екземпляр – історичний глобус. Він показує нам погляд на планету Земля, яким дивилися люди, що жили в кінці 18 століття. Автором цього глобуса вважають Джовані Марія “Кассіні”, який створив його у далекому 1790 році. Глобус є інтерактивним, як і попередні. З ним ви також можете крутити глобус, наближати і віддаляти. Тут ви зможете відшукати маршрути експедицій Джеймса Кука. Вони позначені на глобусі різними кольорами.

Google Maps — картографічний сервіс, який надає супутникові інтерактивні карти Землі онлайн

На сьогодні Карти Google є одними з найбільш деталізованих цифрових карт у світі. Де б ви не знаходилися, маючи з собою смартфон, планшет або ноутбук, ви зможете відшукати маршрут до будь-якого об’єкта на карті, знайти найближче кафе, бібліотеки, відділення банку і т. п. Карта дуже нагадує будь онлайн глобус землі в 3D.


Для створення маршруту в будь-якій точці карти, відкрийте Гугл Карти:

 • Введіть в рядку пошуку населений пункт. Скористайтеся масштабування для наближення карти, якщо це необхідно.
 • Якщо ви знаєте початкову та кінцеву точку (наприклад, кафе «Олександра» і клуб «Зоря») введіть у вікні ліворуч.

  Карта глобус Землі 3D онлайн

  Побудова маршруту на Карті Google

  Якщо потрібно поміняти місцями точки, натисніть стрілку біля рядків вводу. Можна додати третю точку маршруту, натиснувши на знак «плюс» під рядками введення пунктів.

 • Вгорі виберіть піктограму, відповідну вашому транспорту для визначення часу проходження маршруту. Внизу ви можете ознайомитися з детальною інформацією по вашому маршруту.
 • Для того, щоб знайти будь-яке місце, країну, місто, село, знову відкрийте Карти Google. Введіть в рядку пошуку потрібний об’єкт і натисніть «Enter» або піктограму лупи.

  Карта глобус Землі 3D онлайнВводимо в рядок пошуку карти Google назву місця, яке потрібно знайти

  На карті тут же з’явиться місце, яке ви ввели. Зліва в блоці ви можете ознайомитися з основною інформацією по знайденому місцем на карті. Тут знаходиться поточна температура, місцевий час та інші цікаві факти.

  Також Вам можуть бути цікаві Карти Гугл онлайн в реальному часі і відмінної якості.

  Яндекс Карти, супутникові карти Землі в 3D онлайн

  Найвідоміша в Росії пошукова система Yandex має власний сервіс інтерактивних карт – Яндекс Карти. Вони дозволяють знайти потрібне місце, будувати маршрути з будь-якими точками на карті, надрукувати будь-яку ділянку, перегляд панорами вулиць, надають API карт і багато іншого. Є цікавий розділ – народні карти, де ви зможете самостійно редагувати будь-які об’єкти, будинки, сади, вулиці, колодязі і т. д., пройшовши модерацію вони опиняться на сервісі Яндекс Карт.

  Щоб знайти будь-яку точку на планеті:

 • Відкрийте сторінку https://yandex.ru/maps/.
 • Введіть назву місця в поле пошуку зліва і натисніть «Enter».

  Карта глобус Землі 3D онлайнВводимо запит в рядок пошуку на карті Яндекс

 • Тут же ви можете побудувати маршрут, натиснувши жовту кнопку під пошуком, коригувати дані, якщо з вашої точки зору є деякі неточності в описах.
 • Побудова маршруту в Яндекс Картах – проста справа. Для цього натисніть спеціальну кнопку біля пошуку.
  Карта глобус Землі 3D онлайнКнопка для побудови маршруту в Яндекс Картах

  На курсорі з’явиться літера «А», що позначає початковий відрізок маршруту. Вкажіть на карті кінцеву точку маршруту, і ви побачите детальну інформацію по ньому зліва в блоці.

  Карта глобус Землі 3D онлайнВид інформація по створеному маршруту

 • За допомогою Яндекс Карти ви можете подібно 3D моделі глобуса онлайн знайти будь-яку точку на нашій планеті Земля. Для цього потрібно ввести назву населеного пункту в рядку пошуку або вказати мишею прямо на карті.