Кэшбэк в Joom є чи немає?

Багатьох існуючих або потенційних покупців торгового майданчика «Joom» цікавить питання повернення частини коштів (кешбека) при виконанні покупок в «Joom». Адже не секрет, що безліч просунутих інтернет-магазинів (включаючи конкурента Joom – «AliExpress») здійснюють кэшбэк витрачених покупцем коштів (зазвичай 2 — 8% від суми покупки). Тому цілком закономірне питання про те, чи є кэшбэк в Joom, і якщо є, то яким чином його можна отримати? Давайте розбиратися.

Кэшбэк в Joom є чи немає?

Є кэшбэк в інтернет-магазині Joom?

На жаль, але на даний момент кешбека на Joom немає. Це пов’язано з небажанням інтернет-магазину платити комісію сервісів-партнерам, через які і здійснюється відправка кешбека на рахунок покупця.

На даний момент це пояснюється наступними причинами:

 • Сервіс Джум знаходиться в процесі становлення, тому відповідні договори з сервісами кешбека рівня Letyshops.ru, Cash4brands.ru, Ebates.com та іншими буде укладено в найближчому майбутньому;
 • Власник сервісу не хоче ділитися знижувати свій прибуток від Joom за рахунок виплати кешбека, вважаючи за краще залучати клієнтів власними силами.

При цьому на самому ж сайті відсутня яка-небудь інформації про ймовірну появу кешбека на «Joom».

Також не рекомендував би зв’язується з маловідомими інтернет-сервісами, що пропонують до 60-90% кешбека від покупок в «Joom». З великою ймовірністю ви просто втратите свої гроші без якого-небудь відчутного результату.

Кэшбэк в Joom є чи немає?Зазвичай сервіси, що пропонують кэшбэк на Joom — шахрайські

Також вам може бути цікаво, як на Joom повернути гроші назад.

Які ще корисні бонуси у Joom

Тим не менш, Joom пропонує достатню кількість можливостей для отримання різних матеріальних бонусів. Зокрема, на сервісі діють безлічі акцій, наприклад :

 • Знижка на першу покупку (до 10%) – досить актуальна для нових клієнтів;
 • «Товари за 1 рубль» — подавайте заявку на потрібний вам товар (доступна подача двох заявок в день), і якщо вам пощастить, ви зможете придбати даний товар всього за 1 рубль. Обов’язковою умовою написання реального відгуку про даному товарі на сайті Joom після виграшу;

  Кэшбэк в Joom є чи немає?Умови акції «товари за 1 рубль»

 • «Пропозиція години» — діє суттєва знижка на який-небудь товар протягом години;

  Кэшбэк в Joom є чи немає?Акція «Пропозиція години» на Joom

 • Купон з 10% знижкою на товари клієнти отримали в честь дня народження Joom;
 • «Купи прямо зараз» — при заходженні в картку будь-якого товару вам пропонують купити його прямо зараз зі знижкою в 10-20%;

Також вам може бути цікаво як оплачувати покупки товарів в Joom.

Крім того, маркетологами Joom розроблена система купонів, що дозволяє отримати знижку, і тим самим здешевити купівлю певних товарів на Joom. На даний момент система ще проходить обкатку, бо її активне використання ще попереду.

Висновок

Незважаючи на те, що кэшбэк на Joom відсутня, ви можете скористатися різними акціями та знижками Joom, активно пропонованими сервісом. Серед усіх перерахованих варіантів особливо популярна акція «пропозиція години» — з її допомогою ви можете придбати товар зі знижкою в 10-20%. Нічим не гірше кешбека.