Kies air для комп’ютера

Kies air — це безкоштовний додаток, розроблене компанією Samsung під операційні системи Windows і Mac OS. За допомогою програми Kies air для комп’ютера мобільні пристрої Samsung можуть синхронізуватися з персональним комп’ютером. У ранніх версіях взаємодію та обмін даними відбувалися через провідний USB-адаптер, а тепер підключення можливе за допомогою модуля бездротового зв’язку Wi-Fi.

Kies air для компютера

Програмне забезпечення Kies air для комп’ютера не вимагає установки додаткових компонентів. Але для повної гарантії коректного функціонування рекомендується зробити установку Java SE Runtime Environment, в іншому разі можливості програми Kies air будуть частково обмежені. Використовуючи звичайний браузер, користувач може отримати доступ до всіх даних, які зберігаються в телефоні.

Kies air на ПК використовується в наступних цілях:

 • Створення резервної копії даних;
 • Передача файлів на персональні комп’ютери (Windows і Mac OS);
 • Управління засобами комунікації (список контактів, набір повідомлень), а також аудіо, відео та фото-файлами;
 • Розширення функціоналу пристрою за рахунок додаткових чи спеціальних можливостей;
 • Копіювання особистої інформації з пристрою.

У середині 2012 року корейська розробник оновив додаток, змінивши інтерфейс, підвищивши продуктивність і збільшивши стабільність. Примітно, що програма Kies air працює виключно на пристроях Samsung з оригінальною прошивкою.

Kies Air поширюється в двох версіях:

1. Повна версія з широким набором функцій, яку можна завантажити з офіційного ресурсу Samsung або сторінок технічної підтримки деяких моделей.

2. Lite версія, яка передбачена для оновлення операційної системи.

Інструкція по застосуванню

1. Скачайте Kies air на пристрій, яке мають намір синхронізувати з комп’ютером. На деяких моделях смартфонів і планшетів, приміром, на Note II, додаток заздалегідь встановлено виробником.

2. Підключіть мобільний пристрій до бездротової мережі Wi-Fi. До тієї ж мережі повинен бути підключений і персональний комп’ютер або інша платформа, обрана вами для управління.

3. Запустіть програму на своєму гаджеті і виберіть Start. Важливо знати IP!
Повністю введіть ваш IP адреса і номер порту, до браузера на ПК. Вносити інформацію необхідно в адресний рядок.

4. На екрані мобільного пристрою виб’ється PIN-код, який складається з чотирьох символів. Введіть його в належний полі у відкритому браузері. Якщо все зроблено правильно, то здійсниться вхід.

Після того, як ви зробите все вищеперелічене, відкриється доступ до панелі управління опціями Kies air для комп’ютера.

В ній знаходяться оглядачі всіх даних:

 • фотографій;
 • відеороликів;
 • музичних файлів;
 • закладок;
 • історії браузера;
 • журналу дзвінків і іншого.

Прийміть до уваги, що керувати смартфоном або планшетним комп’ютером можна і з інших android-гаджетів. Але для цього буде потрібно оптимізована версія утиліти Kies air.