Виявилося, що зараз створити GIF-зображення може кожен користувач, адже достатньо створити кілька спрощених кадрів зображення, і тоді весь процес підійде до завершення. Зараз багато людей почали цікавитися, як їм створювати ці зображення, адже вони чудово зрозуміли, що можуть обмінюватися ними зі своїми друзями, а потім з’ясовувати, хто з них зрозумів процес створення анімованих зображень краще.

Зараз з-за великого попиту створення таких зображень, у людей виріс попит на ці послуги, а значить, постійно будуть створюватися різноманітні сервіси, які потрібні будуть для створення подібних зображень. Нескінченне число листівок, стікерів і так далі, можна створити з допомогою безкоштовних сервісів. Головне зрозуміти технологію, а потім можна буде використовувати за власним розсудом.

Потрібно пам’ятати про те, що будь-яку анімацію можна зробити за допомогою двох відомих способів. Кожен з них актуальний. По-перше, можна використовувати в якості джерела який-небудь відеоролик, а можна створити анімацію завдяки кількома фотографіями.

Перший сервіс – Минимультик

Першим і самим актуальним способом є саме сервіс Минимультик. Він працює на території багатьох країн, і був створений тільки для того, щоб створювати якісні анімації. Виявилося, що створювати фотографії можна абсолютно безкоштовно, і також можна додавати до них різноманітні візуальні ефекти.

Щоб створити анімацію зі звичайних картинок, варто дотримуватися такої інструкції:
1) Зайти на офіційний сайт цього проекту.
2) Перед вашим поглядом з’явиться три стовпчика, одним з них потрібно буде завантажити фотографії на сервер цього проекту.

3) Після того, як фотографії завантажені, потрібно перейти до їх редагування.
4) Поле «Текст» допоможе додати на фотографію який-небудь текст, який згодом буде користуватися попитом.
5) Також можна додати візуальні ефекти.
6) Можна визначити швидкість створення кадрів, та застосувати до них які-небудь ефекти.

На цьому сайті, крім усього іншого, є можливість створювати анімовані зображення зі звуком.

Створення анімованих зображень з допомогою web-камер.

Зараз багато користувачів почали думати про те, як створити анімоване зображення, використовуючи web-камеру, підключену до комп’ютера. Виявляється, одним сервісом по створенню таких зображень вважається такою портал, як fungif.ru.

Виявилося, що всі користувачі, які створюють зображення, можна побачити, якщо рейтингові зображення будуть утворюватись у будь-якого користувача, то вони будуть потрапляти в топ.

Щоб створити якісний знімок, потрібно щоб у людини була хороша камера, інакше нічого не вийде.

Щоб створювати на цьому сервісі якісні фотографії, потрібно використовувати будь-оглядач інтернету, і дозволити йому доступ до камери. Якщо знімки будуть мати погану якість, то значить і анімація не особливо буде шикарною, ви не зможете їй похвалитися перед знайомими або друзями.

Buildgif – черговий сервіс зі створення анімованих зображень.

Саме з допомогою цього сервісу будь-яка людина може зробити якісне зображення з відео, інтерфейс сайту настільки простий, що розібратися в ньому зможе навіть новачок.

Щоб створити якісний знімок, в якому буде анімація, потрібно слідувати коротким інструкцій.
Для початку заходимо на офіційний сайт. Далі вставляємо посилання на відео, з якого потрібно створити анімацію. Якщо пошук дав успішний результат, то з’явиться малюнок, який вам потрібно. Далі, потрібно буде у налаштуваннях вказати обсяг анімації, і натиснути на кнопку «Створити».

Виявилося, що при створенні анімації на сервісах безкоштовного користування потрібно звертати увагу на безліч факторів. З’ясувалося, що крім того, що людина завантажує зображення на свій комп’ютер, він ще може завантажити на комп’ютер ще і віруси, і вони будуть загрожувати комп’ютера.

Виявилося, що всі фотографії, які ви завантажили на сервіс, будуть користуватися тільки вами, на сайтах використовується система конфіденційності даних.

Варто використовувати тільки ті сервіси, які заслуговують довіри у людей, і які були створені кілька років тому, адже тільки подібні проекти можуть завоювати довіру людини. Маючи високий рівень довіри, будь-який сайт має більшість відвідувачів, а значить, він добре себе зарекомендував перед іншими проектами. Так само потрібно не забувати про те, що підсумкове зображення, яке вийшло в процесі створення, може не вийти таким шикарним, як хотілося звичайним людям. Зараз хоч і є більшість проектів, які допомагають отримати подібне зображення, але люди вже вибрали для себе список тих проектів, яким вони довіряють, і з цієї причини, основний потік людей знаходиться саме на них.