Кілька відмінних програм для відновлення даних з флешки

Кілька відмінних програм для відновлення даних з флешки
Багато з нас стикаються з прикрим непорозумінням, як неможливість отримати доступ до файлів на флешці. Причин тому може бути декілька, але в ряді випадків все можна виправити. Можна спробувати звернутися до професіоналів, але крім того, що гарантувати результат зможе далеко не кожен з них, так і коштувати це буде пристойних грошей. Саме тому можна спробувати відновити файли самостійно.

Зробити це можна різними програмами. В інтернеті можна знайти кілька платних продуктів, причому ціна не завжди означає покращена якість відновлення даних. Більш того, в таких програмах можуть використовуватися ті ж алгоритми, що і безкоштовних. Різниця може полягати в тому, що безкоштовні програми мають певні обмеження на обсяг відновлюваних даних. Але це не означає, що за допомогою них можна відновити потрібний документ або папку з фотографіями. Що ж, давайте розглянемо декілька популярних і якісних програм, які знають свою справу.

Recuva

Кілька відмінних програм для відновлення даних з флешки

Ця безкоштовна програма, напевно, найвідоміша серед користувачів, адже вона відмінно виконує свою роботу і при цьому має дружній інтерфейс. Переваги Recuva:

• відновлення даних з жорстких дисків, карт пам’яті і флешок;
• інтерфейс і принцип роботи, зрозумілий навіть новачкові;
• зручний майстер і розширений функціонал;
• сумісність з усіма версіями Windows, починаючи з XP;
• наявність російської мови;
• наявність версії без установки (Portable).

Авторами програми Recuva є відомі розробники CCleaner. А це ще +1 до довіри.

До мінусів можна віднести те, що ефективність програми не надто висока. Наприклад, якщо ви відформатувати флешку в іншу файлову систему (припустимо, NTFS в FAT32 або навпаки), то результат відновлення, швидше за все, вас не порадує. Тим не менш, в інших більш легких випадках вона впорається зі своїм завданням добре.

Посилання для скачування: http://www.piriform.com/recuva/download

R. Saver

Кілька відмінних програм для відновлення даних з флешки

Ще одна програма, що дозволяє відновити файли з флешки та інших накопичувачів. Її творцями є вітчизняна лабораторія відновлення даних R. Lab.
Цей софт крім того, що не вимагає установки, дуже простий у використанні навіть для «чайника», ще й має багато корисної довідкової інформації. Порівнювати R. Saver з професійними програмами для відновлення сенсу не має, але в домашньому використанні вона точно must have.

Посилання для скачування: http://rlab.ru/tools/rsaver.html

Disk Drill

Кілька відмінних програм для відновлення даних з флешки

Раніше цією програмою могли насолоджуватися тільки користувачі Mac OS, але відносно недавно з’явилася версія для Віндовс. Серед переваг програми (знову ж) простий інтерфейс, нехай і англійською, а також безкоштовні опції, за які користувачам Mac OS доводилося платити. Серед них створення образу флеш (або іншого накопичувача) з розширенням DMG, а потім відновлення даних з цього образу.

Посилання для скачування: http://www.cleverfiles.com/disk-drill-windows.html

7-Data Recovery Suite

Кілька відмінних програм для відновлення даних з флешки

Ця програма повністю безкоштовна, але тим не менш, може багатьом з вас допомогти. У безкоштовної версії ви можете відновити до 1 ГБ даних, і нерідко цього буває цілком достатньо. Звертатися до цієї програми має сенс навіть у тому випадку, якщо флешка була переформатована в іншу файлову систему. 7-Data Recovery Suite може видати непогані результати навіть в цьому випадку. Цікаво, що тут є і відновлення з Android пристроїв. а зручний інтерфейс зробить використання зрозумілим кожному.

Посилання для скачування: http://7datarecovery.com/

Wise Data Recovery

Кілька відмінних програм для відновлення даних з флешки

Якщо ви видалили документ, пісню, картинку або інший контент своїми руками, але швидко про це пошкодували, то Wise Data Recovery вам в допомогу. Вона дозволяє відновити видалені файли і документи з різних носіїв інформації, в тому числі і з Кошика.

Програма має російську мову, і хочеться відзначити, що при установці буде запропоновано встановити додатковий софт. Так що будьте уважні.

Посилання для скачування: http://wisecleaner.com/wisedatarecoveryfree.html

EaseUS Data Recovery Wizard

Кілька відмінних програм для відновлення даних з флешки

Ця програма не зовсім безкоштовна. З її допомогою можна відновити до 2 ГБ файлів. Так що їй можна скористатися при разовій необхідності або в якості другої програми, знайшла більшу кількість файлів для відновлення.

Програма працює на різних платформах (Windows, Mac OS), і дуже ефективно справляється з відновленням.

Посилання для скачування: http://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm

MiniTool Partition Recovery

Кілька відмінних програм для відновлення даних з флешки

Якщо ви форматували флешку, займали розбиттям файлової системи на розділи або в ній відбулися збої, то цей софт — для вас. Безкоштовна програма, яка допоможе відновити файли, якщо ви втратили до них доступ із залежних або незалежних від вас причин.

Посилання для скачування: http://www.minitool-partitionrecovery.com/recoverymore.html

PC Inspector File Recovery

Кілька відмінних програм для відновлення даних з флешки

Програма вміє відновлювати тільки певні формати файлів, припустимо, виключно зображення або документи. Може відновлювати файли після форматування або видалення розділу з флешки та іншого носія інформації.

Розробники заявляють, що за допомогою PC Inspector File Recovery можна відновити файли навіть у тому випадку, якщо інше аналогічне ЗА зразок Recuva не справляються з цим. Так що не варто втрачати надії на відновлення важливого документа або красивою фотографії.

Єдиний мінус — немає російської мови. Але якщо дуже хочеться відновити файли, онлайн-перекладачі в допомогу.

Посилання для скачування: http://pcinspector.de/Default.htm?language=1

Ми розповіли про 8 програмах, які допоможуть відновити файли з флешки (і не тільки з неї), доступ до яких користувач втратив з тієї чи іншої причини. Вам залишається вибирати саме те пз, ЗА допомогою якого ви хочете повернути втрачені файли. Навіть якщо не вийшло знайти те, що потрібно відновити, з першого разу, не впадайте у відчай. Спробуйте інші програми, адже алгоритми роботи у них свої, а значить і результати можуть виявитися набагато краще. Успіхів!