Вконтакте є найпопулярнішою соціальною мережею на території Росії і країн СНД. Відповідно, відвідуваність сайту на добу досягає неймовірних цифр, куди вже мого блогу. За останніми даними щодня соціальну мережу відвідує близько 80 мільйонів унікальних відвідувачів. Зареєстровано в системі в кілька разів більше. Інформація про всіх облікових міститься в спеціальному каталозі користувачів Вконтакте. Знаючи унікальний ідентифікатор людини (ID), ви легко знайдете його в списку, так як все зручно розбито на блоки по 1 мільйону чоловік у кожному. На момент створення статті Вконтакте зареєстровано 371 мільйон акаунтів. Перший серед усіх Павло Дуров — творець даного сайту (запуск 10 жовтня 2006 року) і колишній власник майданчика. Vk.com зараз належить Mail.ru. Подивимося на список останніх 20 мільйонів користувачів.

Зрозуміло, реальних людей серед них набагато менше, тому що багато створюють по кілька акаунтів, чимало ботів, від яких розсилається спам і дуже багато неактивних сторінок, які поступово видаляються адміністрацією. Однак, незважаючи на все це, хочу розповісти вам про один цікавий момент — у соціальній мережі Вконтакті кількість людей на день більше, ніж глядачів каналу 1! Гідний результат, враховуючи той факт, що телевізор вдома є у більшої частини населення і перший канал у всіх.

Якщо розглянути популярність сайту в світовому масштабі, то безумовним лідером за активністю та кількістю користувачів в системі є Faceebook, більше 700 мільйонів користувачів на добу, тільки уявіть собі. Зареєстровано понад півтора мільярда людей, Вконтакте до цієї цифри ще рости і рости.

Наостанок хочу представити трохи цифр — статистика користувачів:

Більше половини користувачів з Росії, дуже багато людей зі столиці користуються “Вконтакте”, також аудиторія поступово дорослішає, так як пройшло вже 10 років з моменту запуску. Що ж нас чекає далі? Буду стежити за всіма змінами і своєчасно вас повідомляти. Дякую за увагу.