Привіт, друзі! У соціальній мережі Однокласники можна не тільки спілкуватися з друзями та цікавими людьми, але і слухати музику, дивитися фото і відео. І, наприклад, Ви дивитеся фотографії одного з відпустки, і парочка з них Вам дуже подобається – як сказати про це людині?

Тут є кілька способів: можна залишити коментар під фото, поставити оцінку або клас. Стаття про обговорення і як брати участь в них вже є на сайті, перейшовши за посиланням, можна її прочитати. А ось про класах ми поговоримо зараз. Розберемося, як самому відзначити класом фото, відео або замітку в Стрічці у одного, як подивитися всі поставлені Вами класи і, як видалити ті з них, які Вам не потрібні.

Зміст:

 • 1 Як поставити клас в Однокласниках
  • 1.1 Ставимо клас з комп’ютера або ноутбука
  • 1.2 Ставимо клас з мобільного додатка
 • 2 Як подивитися поставлені класи в Однокласниках
  • 2.1 Як дізнатися, кому поставив клас з комп’ютера
  • 2.2 Дізнатися, кому поставив клас через мобільний додаток
 • 3 Як видалити поставлені класи в Однокласниках
  • 3.1 Прибираємо поставлені класи з комп’ютера
  • 3.2 Видалити зроблені класи через мобільний додаток

Як поставити клас в Однокласниках

Відзначати класом Ви можете різні фотографії, відеозаписи або нотатки друзів, а також інших людей, якщо їхній профіль не закритий. Таким чином, Ви даєте зрозуміти, що зазначена, наприклад, фотографія Вам подобається, і, природно, друг побачить, що вона стала Вам цікавою – в меню «Події» з’явиться Ваш клас.

Саме зайшовши в пункт меню «Події» можна подивитися, хто поставив оцінку або клас до фото, відео або запису, які додані у Ваш профіль в Однокласниках.

Ставимо клас з комп’ютера або ноутбука

Щоб відзначити класом фотографію на сторінці іншого користувача в Однокласниках, зайдіть у профіль і клікніть по пункту меню «Фото». Далі можете або вибрати конкретний альбом для перегляду, або просто перегорніть сторінку вниз. На ту фотографію, яка Вам сподобається, наведіть курсор мишки та натисніть внизу на кнопочку «Клас». На тих фото, які Ви ставили клас раніше, ця кнопочка буде підсвічена червоним кольором.

Якщо Ви переглядаєте фотографії, і вони у Вас відкриті на весь екран, то кнопочка «Клас» буде внизу під фото.

Відзначити класом можна і головне фото одного. Для цього в його профілі наведіть курсор мишки на аватарку. Праворуч внизу з’явиться кнопочка «Клас» – клацніть по ній.

Якщо Вам сподобалося відео, і Ви хочете його відзначити, тоді клікніть по ньому, щоб почалося відтворення. Потім наведіть на нього курсор і праворуч вгорі натисніть на кнопку «Клас».

Для того щоб відзначити класом цікаву запис у Стрічці, достатньо просто натиснути на кнопочку «Клас», під записом.

Ставимо клас з мобільного додатка

Поставити клас з телефону або планшета, також не складно. Відкрийте встановлене мобільний додаток Однокласники, потім відкрийте Стрічку. Якщо Вам сподобається там якась запис, натисніть під нею на кнопочку «Клас».

Щоб оцінити фото одного, зайдіть у профіль і виберіть пункт меню «Фото». Тепер гортайте всі зображення, і під тими, які подобаються, ставте «Клас».

Якщо Ви хочете поставити клас до відео, тоді натисніть на нього, щоб почати перегляд. Потім під ним з’явиться рука з великим пальцем вгору і слово «Клас» – натисніть на нього.

Як подивитися поставлені класи в Однокласниках

Отже, як поставити класи, ми розібралися в першому пункті. Ясна річ, що з часом Ви забудете, які саме фото, відео або нотатки Ви відзначали класами. Тому давайте розглянемо, як знайти все те, що Ви вважали класним.

Як дізнатися, кому поставив клас з комп’ютера

Якщо Ви користуєтеся комп’ютером або ноутбуком, то відкрийте свій профіль в Однокласниках і клікніть по своєму імені. Після цього відкриється список Ваших дій на сайті – відображається він так само, як і звична Стрічка.

Вгорі цієї «Стрічки» будуть невеликі пункти меню «Всі», «Важливе», «Фото» та інше. Виберіть у ньому пункт «Класи» і клацніть по ньому. Тепер показані всі записи, які Ви вважали класними.

Якщо Ви ставили Клас під фото або заміткою, то відповідна кнопочка буде виділена помаранчевим кольором.

Дізнатися, кому поставив клас через мобільний додаток

Для тих, хто користується мобільним додатком, подивитися класи можна наступним чином. Відкрийте бічне меню і клацніть по своєму імені.

З’явиться головна сторінка Вашого профілю. Перегорнувши її вниз, Ви побачите всі дії, які Ви робили на сайті: додали фото або замітку, поставили оцінки, брали участь в опитуванні. Якщо Ви ставили клас, тоді заголовок запису буде виглядати так – спочатку ім’я, потім «вважає класним».

Нижче буде аватарка і ім’я людини, потім фото або відео, яке Ви зазначили, і слово «Клас», написане помаранчевим.

Як видалити поставлені класи в Однокласниках

Якщо Вам потрібно видалити деякі старі класи, або Ви випадково його поставили, тоді знайдіть потрібну запис, як описано у другому пункті.

Прибираємо поставлені класи з комп’ютера

Тепер просто натисніть на кнопочку «Клас» під фото, відео або заміткою.

Про те, що Ви видалили свій клас, буде свідчити колір напису – вона стане світло сіра.

Видалити зроблені класи через мобільний додаток

У мобільному додатку так само знайдіть запис, під якою потрібно прибрати поставлений клас, і натисніть під нею відповідної кнопочці. Якщо слово виділиться сірим – значить прибраний клас.

На цьому буду закінчувати. Якщо у Вас є питання – задавайте їх у коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: