Код на життя в Мані на кармані

«Мані на кармані» — набирає популярність гра від «AliExpress», що дозволяє виграти купони на купівлю різних товарів з «Ali». Незважаючи на те, що питання тут менш складні, ніж у «Конюшина», правильно відповісти на задані 10 (12) питань може бути досить непросто. У проходженні гри нам може допомогти додаткова життя, що дає право на один невірний відповідь у грі. Нижче докладно розберемо, як і де можна отримати на життя в Мані на кармані, і як його використовувати.

Код на життя в Мані на кармані

Зміст статті:

 • Що робити для отримання коду на життя?
 • Як використовувати код в Мані на кармані
 • Де дістати код?
 • Висновок

Що робити для отримання коду на життя?

Раніше код на життя в Мані на кармані можна було отримати чотирма можливими способами. З ростом популярності гри і збільшенням кількості гравців одна з можливостей була видалена, і нині ми маємо три основних способи видобутку додаткової життя. Вони полягають у наступному:

 • Використовуйте код запрошення, отриманий ззовні. Це може бути код запрошення вже грають в гру друзів, код, знайдений в соціальних мережах, різних форумах, в коментарях відео на Ютуб, і навіть у коментарях під цією статтею. Оскільки творці заохотили використання кодів (якщо ви використовуєте код іншої людини, то він також отримує життя). Постинг таких кодів в мережі має масштаби вірусного явища, і зустрічається досить часто;

  Код на життя в Мані на карманіВведення коду подарує гравцеві одну додаткову життя

 • Активуйте нагадування про майбутній грі (працює один раз). Задіявши нагадування про майбутній грі (гра відбувається в 15 і 19 годин щодня) ви отримаєте додаткове життя, дає вам право на помилку в грі;
 • Запросіть одного (або іншої людини), відправивши йому власний код запрошення або посилання;
 • Додивіться трансляцію гри (нині відключена). Спочатку дана опція служила популяризації гри і збільшенню глядацької аудиторії. Нині гра досить розрекламована, і необхідності в зайвих глядачів немає.

Як використовувати код в Мані на кармані

Для введення коду на життя в грі необхідно запустити гру, і на головній її сторінці в розділі «Додаткова життя», натиснути на кнопку «Ввести код».

Код на життя в Мані на карманіВиберіть Ввести код»

Щоб знайти код для передачі одному необхідно перейти на головну сторінку гри, там натиснути на «Виграш». І відкриється вікно з номером вашого коду, яким необхідно поділитися з другом.

Де дістати код?

Якщо у вас немає друзів, які грають в гру, і ви не знаєте, де можна отримати на життя в Мані на кармані, тоді виконайте наступне:

 • Використовуйте ігровий чат. Дочекайтеся кінця гри і появи на екрані телефону ігрового чату, в який учасники скидають свої коди. Враховуючи швидку прокручування чату необхідно робити скріншот екрану чату, а вже потім спокійно розглянути результат. Скріншот біля телефонів робиться по-різному, наприклад, можна одночасно затиснути кнопку живлення і зменшення гучності;
 • Відвідайте групу гри в ВК. Зазвичай там можна зустріти коди на життя в Мані на кармані у великих кількостях.

Висновок

Ви можете отримати код на життя в Мані на кармані трьома можливими способами, найбільш популярним з яких є використання вашого коду гри іншою людиною. Для тотальної перемоги в грі одного життя буде мало, тому варто використовувати доступні в грі карти пропуску ходу, колективні відповіді і голосовий пошук Google.