Якщо ви активно використовуєте кілька соціальних акаунтів, то цей веб-оглядач вам безсумнівно стане в нагоді. Неймовірно зручний в управлінні і дуже привабливий в естетичному плані інтернет оглядач «Комета» гідний того, щоб ви звернули на нього свою увагу, дорогий друже!

Блискавичний комета браузер скачати безкоштовно який ви можете за допомогою представленої посилання (http://kometa-browser.ru/), володіє рядом переваг програмних серед собі подібних софтверних рішень.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Процес завантаження не займе у вас багато часу
  • 2 Естетичні налаштування панелі швидкого запуску браузера Комета
  • 3 Основні налаштування браузера на знайомому місці

Процес завантаження не займе у вас багато часу

Після завершення процесу інсталяції на робочому столі з’явиться панель швидкого запуску, яка, до речі, завжди знаходиться в активному стані. Тобто, будь-яка зміна на одній з ваших соціальних сторінок, а також вхідні повідомлення електронної пошти будуть відзначені відповідним значком оповіщення. Запевняємо вас, шановний читач, — ви нічого не пропустите!

Естетичні налаштування панелі швидкого запуску браузера Комета

У самій верхній позиції або першим за рахунком в тулбарі стоїть значок у вигляді шестерні — активуйте його.

Після того, як перед вами відкриється спливаюче меню з налаштуваннями, відрегулюйте прийнятну для вас візуалізацію: відрегулюйте рівень прозорості, за бажанням можете змінити схему розташування панелі, а також застосувати зміни в плані пріоритетного запуску допоміжного інструменту.

Основні налаштування браузера на знайомому місці

Щоб потрапити в службове меню цього веб-браузера, перш потрібно активувати іконку з графічної літерою «К» з панелі швидкого запуску, потім натиснути на кутовий значок у вигляді горизонтальних смуг, що утворюють форму квадрата.

Для тих, хто звик працювати в браузері Chrome, інтерфейс Комети здасться «до болю знайомим», оскільки програма виконана в найкращих «хромиум-традиціях», а це значить — швидкісний веб серфінг вам забезпечений! Аскетичний дизайн та інтегровані вкладки популярних соціальних мереж — це той необхідний мінімум, щоб не відволікатися на зайвий цифровий потік з Мережі.

Отже, завантажуємо, налаштовуємо і не відволікаємося — спілкуємося, дорогі друзі, спілкуємося!

P. S. Хочете, ще одне зручне нововведення від розробників Комети? Скачайте за цим посиланням додаток, який ефектно замінить вам звичну кнопку «Пуск ” в стартовому меню вашої ОС. Особливо актуальна пропозиція для власників оригінальної версії Windows 8. Качаємо, друзі… і насолоджуємося звичним комфортом в управлінні операційною системою.