Компанія Acer сьогодні запустила дві нові ігрові миші, які приєднуються до серії MasterMouse.

У MasterMouse S використовується миша PMW3330 з оптичним датчиком і з чотирма регульованими рівнями чутливості — від 400 до 7200 точок на дюйм. Всі значення точок на дюйм вказані без інтерполяції і миша не використовує прискорення.

Миша має шість кнопок, деякі з них користувачі можуть налаштувати на свій смак, надавши їм відповідні команди. Миші серії MasterMouse S поставляються з двома зонами RGB підсвічування, обидві з яких є повністю настроюються. Ви можете вибрати один з 16,7 млн. кольорів, також є великий вибір ефектів освітлення, з можливістю присвоєння унікального світлового ефекту для кожної із зон окремо. Параметри освітлення, поряд з функціями кнопок, макроси, рівень DPI і налаштування датчиків можуть бути запрограмовані користувачами самостійно.

В мишках використовуються перемикачі Omron для основних кнопок, які гарантовано прослужать 20 мільйонів натискань. Миша покрита матовим UV пластиком, стійким до відбитків пальців.

У MasterMouse Lite з іншого боку використовується миша PAW3509 з оптичним сенсором до 2000 DPI в трьох встановлених рівнях, і білою світлодіодним підсвічуванням у двох зонах.

MasterMouse S і MasterMouse Lite надійдуть у продаж у Європі до кінця цього місяця за рекомендованою роздрібною ціною 39,99 євро і 19.99 євро, відповідно.