Компанія Acer запускає новий Predator XB241YU WQHD 144 Гц ігровий монітор

Компанія Acer додала новий ігровий монітор під свою лінію Predator XB241YU. 24-дюймовий монітор володіє високою частотою оновлення в 144 Гц і підтримкою технології G-синхронізації від NVIDIA.

Компанія Acer запускає новий Predator XB241YU WQHD 144 Гц ігровий монітор

XB241YU з 23.8-дюймовим TN-екраном може похвалитися дозволом WQHD 2560х1440 і малим часом відгуку 1 мс. Щоб зробити максимально гладке зображення, технологія NVIDIA ULMB допомагає зменшити розмиття руху і може розганяти частоту оновлення до 165 Гц в поєднанні з сумісною відеокартою NVIDIA.

Також стверджується, що може досягатися максимальна яскравість 350 Nits і монітор має коефіцієнт статичної контрастності 1000:1. Компанія Acer каже, що монітор підтримує 100% колірної гами sRGB, яка знаходиться на одному рівні з більшістю інших ігрових моніторів на ринку. Конкретно орієнтований на геймерів, монітор має привабливий чорний і червоний колір, що компанія Acer називає «ZeroFrame» і ідеально підходить для мультимоніторних конфігурацій.

Компанія Acer запускає новий Predator XB241YU WQHD 144 Гц ігровий монітор

Користувачі також можуть отримати доступ до настроювань, таких як, перемикання між трьома профілями дисплеї без необхідності проходити через екранне меню.

Комплексний стенд пропонує кріплення VESA, поряд з можливість повороту, нахилу і регулювання висоти. Варіанти підключення: HDMI і DisplayPort 1.2, а також концентратор USB 3.0. Ви також отримаєте два стереодинаміки потужністю 2 Вт.

Predator XB241YU, уже доступний в США та в деяких інших країнах. У США, монітор продається за ціною приблизно 499$.