Компанія ADATA представила SD700 Durable External міцний зовнішніх 3D NAND корпус для SSD накопичувача

Сьогодні компанія ADATA представила SD700 Durable External міцний зовнішній корпус, захищений від пилу і з високим класом водонепроникності і удароміцності.

У SD700 Durable External підтримується новітній інтерфейс USB 3.1 стандарт 1-го покоління, який дозволяє досягти високої швидкості читання/запису до 440 Мб/с. Висока швидкість передачі даних забезпечить користувачам можливість транслювати контент з роздільною здатністю 4K без буферизації і затримок. Пристрій сумісний з Windows, Mac, і пристроями Android, щоб найкращим догодити всім користувачам.

Компанія ADATA представила SD700 Durable External міцний зовнішніх 3D NAND корпус для SSD накопичувача

SD700 Durable External був розроблений і протестований за стандартами IP68 і IEC, тому він повністю пилонепроникний, що запобігає попадання твердих часток і може нормально працювати навіть після занурення на глибину до 1,5 м – тривалістю роботи в такому випадку складе до 60 хвилин. На додаток до IP68 IEC, SD700 Durable External був випробуваний в армії США на ударостійкість. Однак, незважаючи на захист від стихій, диск досить легкий і важить всього 100 грам, що робить його досить зручним для носіння з собою. Міцна конструкція і відсутність рухомих деталей робить SD700 Durable External ідеальним вибором для екстремальних видів діяльності.

Накопичувач SD700 Durable External поставляється у варіантах ємності на 256 Гб, 512 Гб і 1 Тб. Корпус може мати наступні колірні схеми: чорно-жовту або чорну. Компанії поки не повідомляє жодних подробиць про ціни і наявності.