Компанія Apple отримала патент на створення своєї власної соціальної мережі. На офіційному сайті бюро реєстрації патентів США з’явилося підтвердження цієї інформації. Користувачами майбутньої соцмережі зможуть стати всі власники пристроїв, які працюють на платформі iOS.

Алгоритм соціальної мережі буде побудований на активності користувачів та їх пересування. Зібравши всі можливі дані про господаря пристрою соцмережа запропонує створити «групу за інтересами» або вступити вже наявну.

У таких групах користувачі зможуть обмінюватися повідомленнями, мультимедійними файлами і т. д. Також в соціальних групах буде вбудована можливість створювати зустрічі.

Така соціальна мережа допоможе людям налагоджувати нові знайомства з однодумцями, знаходити нових друзів або спілкуватися зі «старими». А ось компанія Apple буде отримувати безліч цінної інформації про своїх споживачів, що полегшить завдання створення нової продукції.

Заявка на патент була подана ще в 2013 році, але отримати його вдалося лише через два роки. Це не завадить розробникам вже найближчим часом приступити до роботи над створенням цієї соціальної мережі і, швидше за все, новинка від Apple буде доступна на користувачів вже цієї зими.