Компанія ASUS представляє Xonar U7 MKII — USB звукову карту і підсилювач для навушників

Сьогодні компанія ASUS анонсувала оновлену версію звукової карти Xonar U7. Зовнішню звукову карту охрестили як Xonar U7 MKII.

Аналогічно U7, нова звукова карта Xonar U7 MKII має компактний USB-харчуванням корпус і забезпечить справжній 7.1-канальний, 192 кГц/24-біт високої чіткості (HD) об’ємний звук. Всередині звукової карти Xonar U7 MKII встановлений високоякісний цифро-аналоговий перетворювач, який йде в парі з ексклюзивною технологією ASUS, що дозволяє створити кристально чисте звучання.

Компанія ASUS представляє Xonar U7 MKII — USB звукову карту і підсилювач для навушників

Для геймерів, Xonar U7 MKII дозволяє користувачам здійснювати миттєві регулювання звуку, не перериваючи свою гру. Регулятор гучності може бути використаний в якості вихідного селектора, а також, дозволити легко перемикатися між динаміками і навушниками простим натисненням кнопки.

Xonar U7 MKII поставляється зі звуковою студією – це повнофункціональна і проста звукова утиліта, яка надає користувачам повний контроль над їх аудіо. Вона пропонує різні функції, такі як еквалізація (EQ) та 7.1 рівень балансування об’ємного звучання.