Сьогодні компанія ASUS анонсувала оновлену версію звукової карти Xonar U7. Зовнішню звукову карту охрестили як Xonar U7 MKII.

Аналогічно U7, нова звукова карта Xonar U7 MKII має компактний USB-харчуванням корпус і забезпечить справжній 7.1-канальний, 192 кГц/24-біт високої чіткості (HD) об’ємний звук. Всередині звукової карти Xonar U7 MKII встановлений високоякісний цифро-аналоговий перетворювач, який йде в парі з ексклюзивною технологією ASUS, що дозволяє створити кристально чисте звучання.

Для геймерів, Xonar U7 MKII дозволяє користувачам здійснювати миттєві регулювання звуку, не перериваючи свою гру. Регулятор гучності може бути використаний в якості вихідного селектора, а також, дозволити легко перемикатися між динаміками і навушниками простим натисненням кнопки.

Xonar U7 MKII поставляється зі звуковою студією – це повнофункціональна і проста звукова утиліта, яка надає користувачам повний контроль над їх аудіо. Вона пропонує різні функції, такі як еквалізація (EQ) та 7.1 рівень балансування об’ємного звучання.