Сьогодні компанія BenQ представила свій лідируючий монітор, з широкою кольоровою гамою, націлений на ентузіастів фотографії і професіоналів графіки. Модель отримала назву SW320.

31.5-дюймовий монітор з 10-бітної IPS-панеллю з роздільною здатністю 3840?2160 4K і 178-градусними горизонтальними/вертикальними кутами огляду. 10-бітна панель з розширеною 14-розрядної таблицею підстановки створена, щоб забезпечити чудову якість кольору. Монітор покриває 99% Adobe RGB і 99% простору sRGB. Крім ультра-широкої колірної гами, монітор також підтримує високий динамічний діапазон (HDR) сигналу через HDMI і DisplayPort. Функція рівномірної яскравості дозволяє монітору отримати ідеальну рівномірність яскравості по всьому екрану через скрупульозний процес тонкої настройки сотень субрегіонів з високоточною апаратурою.

Для професійної роботи BenQ SW320, можлива, апаратна калібрування за допомогою колориметра і панелі для калібрування. Ще одна особливість, яку професіонали оцінять по достоїнству – це функція GamutDuo. Вона дозволяє паралельне відображення контенту в двох різних колірних просторах, наприклад Adobe RGB, sRGB. Монітор працює як в портретній, так і в альбомній орієнтації.

Варіанти підключення включають в себе медіа-кард-рідер, порти USB 3.0 і HDMI 2.0, DisplayPort, miniDisplay 1.4 з підтримкою виводу на Mac з Thunderbolt.

Монітор надійде в продаж в кінці цього місяця з цінником близько 1200$ в США. В Європі, SW320 як очікується, буде коштувати близько 1500 євро.