Компанія LG Electronics оголосила про свої плани по впровадженню технології HDR. Вони збираються випустити сумісний 32-дюймовий UHD і 4K-монітори в 2017 році, представивши їх на виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі в наступному місяці.

32-дюймовий монітор, несучи назва 32UD99 в модельному ряду, пропонує дозвіл 3840?2160 4K з підтримкою стандарту HDR10. Він використовує панель IPS з заявленим 95% покриттям колірного простору, роблячи його ідеальним вибором для ЗМІ, творців контенту та професіоналів графіки. На додаток до підтримки HDR, 32UD99 також оснащений USB-C портом, що означає, що ви можете підключати до нього різні пристрої. Монітор поставляється з вбудованими динаміками, які використовують багаті баси за технологією компанії LG, щоб доставити користувачам насичений звук.

LG також представить 34-дюймовий 21:9 ультраширокий мобільний монітор, 34UM79M. Монітор 34UM79M буде першим монітором компанії з підтримкою мобільного мультимедіа, що дозволить користувачам насолоджуватися своїми улюбленими фільмами, музикою, іграми і багатьом іншим, транслюючи зображення на екран безпосередньо зі своїх мобільних пристроїв. Завдяки надшироким співвідношенням сторін, у користувача буде вибір між завданнями персонального комп’ютера і завданнями мобільних пристроїв.

Деякі з інших моніторів, що LG планує привезти на CES 2017, включають 34-дюймовим надшироким 34UC99 ігровий монітор з технологією Freesync від AMD і не тільки.

Всі монітори компанії будуть виставлені на стенді № 11100, центрального залу конференц-центр Лас-Вегаса.