Компанія Seagate оголосила про вихід нового 512ГБ SSD для Xbox

Компанія Seagate оголосила про вихід нового SSD диска для Xbox, орієнтованого на елітних гравців з швидкою завантаження і швидкістю читання. Диск призначений виключно для Microsoft Xbox і пропонує 512 Гб на борту.

Гравці можуть розраховувати на покращений ігровий досвід після установки гри на новий SSD диск. 512 ГБ простору означає, що геймери зможуть зберігати близько 15 своїх улюблених ігор і завантаження контенту на SSD.

Компанія Seagate оголосила про вихід нового 512ГБ SSD для Xbox

Диск від Seagate пропонує простий процес установки і настройки, так що вам не доведеться витрачати багато часу, щоб почати користуватися кращої ігрової продуктивністю. Він поставляється в гладкому і стильному корпусі з алюмінію, який доповнює стиль Xbox. Кабель живлення не потрібно, так що ви можете легко носити його з собою куди завгодно і використовувати на приставках своїх друзів.

Ігровий SSD диск для Xbox приєднується до наявної HDD версії, яка була представлена в минулому році. Ця модель поставляється з 2 Тб і 4 ТБ, що дозволяє зберігати близько 50 або 100 ігор відповідно.

Компанія Seagate почне продажі ігрового диска для Xbox в листопаді 2016 року за ціною 199.99$ через Amazon, Gamestop і інші великі торговельні майданчики.