Компанія Seagate випускає портативний жорсткий диск на 5 ТБ

Зростає популярність портативних жорстких дисків великого об’єму, тому компанія Seagate вирішила випустити портативний жорсткий диск на 5 ТБ. Подібне рішення не має конкурентів на даний момент, і цей жорсткий диск є єдиним у своєму роді портативним пристроєм, що володіє таким об’ємом пам’яті.

Компанія Seagate випускає портативний жорсткий диск на 5 ТБ

Неперевершені можливості повинні порадувати власників даного жорсткого диска. Нове рішення для зберігання даних компанії Seagate стало можливим завдяки новим внутрішнім дисків від компанії Barracuda. При 5400 об/хв внутрішні диски Barracuda були упаковані в гладкий 20,5 мм форм-фактор з алюмінієвою кришкою, яка повинна зробити його максимально міцним і ефективним.

Новий накопичувач підтримує стандарт USB 3.0, для швидкої передачі файлів, а також має зворотну сумісність з USB 2.0. Для гнучких рішень для резервного копіювання, користувачі можуть використовувати програмне забезпечення Seagate Dashboard, яке поставляється жорстким диском. Користувачі ПК і Mac зможуть використовувати диск, хоча власники Mac повинні будуть встановити спочатку драйвер NTFS.

Новий жорсткий диск буде доступний по всьому світу в корпусах чорного, сріблястого, червоного та синього кольору, починаючи з цього місяця. В США диск буде коштувати 189.99$.