Компанія Transcend запускає SSD230 — накопичувач з вбудованим 3D-NAND флеш-пам’яттю

Компанія запустила нову лінійку SSD з вбудованим 3D-NAND флеш-пам’яттю. Новий SSD230 твердотільний накопичувач, як стверджується, забезпечує покращену швидкість передачі і більшу надійність, ніж продукти з використанням 2D планарної NAND флеш-технології.

Компанія Transcend запускає SSD230 — накопичувач з вбудованим 3D NAND флеш памяттю

Для того, щоб досягти більш високих густин, що в 2D-NAND флеш-технології стискали кожну комірку пам’яті на один шар клітин. Це призводило до збільшення клітинних перешкод і знижувало надійність у міру наближення граничного фізичного масштабування. Технологія 3D-NAND флеш вирішує цю проблему, так як вона має декілька шарів комірок пам’яті друг над іншому встановлених вертикально. Крім того, ця технологія підвищує продуктивність читання і запису, так як не вимагає виклику алгоритмів, щоб запобігти пошкодження даних. Інші переваги 3D-NAND флеш-пам’яті включають більш високу витривалість, а також низьке енергоспоживання.

Щоб зберегти ваші дані в безпеці, в SSD230 спроектована RAID-система і LDPC (з малою щільністю перевірок на парність) кодування. У ньому також є вбудована технологія вирівнювання зносу для забезпечення цілісності даних під час передачі, що подовжує термін служби диска.