Доброго часу доби. Вирішив написати пару оглядів на ту периферію, що в мене є в наявності. Звичайно ж я знаю, що ця тематика вкрай перенасичена, так як сам перед покупкою пристроїв дивлюся огляди і знаю що їх дуже багато на тому ж YouTube. Але вирішив трохи розповісти про те, що маю особисто. Почнемо з мишки. Вона у мене тепер Roccat Kone Pure (Orange) і це у мене остання покупка на даний момент. Два тижні користуюся. Купив за 2600 руб. На даний момент вона доступна для покупки в техносиле, мвидео і ОГО.ру.

Отже, я ще не разу сам не писав огляди, тому він може бути трохи хаотичним, але думаю з часом (і купою правок) він прийде в нормально читається текст.

Зміст

 • 1 Корпус
 • 2 Технічні характеристки
 • 3 Програмна частина
 • 4 Налаштування миші

Корпус

З чого почати, напевно з матеріалів корпусу. І хлопці я вам скажу тут вони дуже круті. Я не уявляю як можна зробити пластик з легким відчуттям замша. Загалом брати це мишку в руки дуже приємно. Провід з тканинної опліткою, але він жестоковат. За два тижні він досі має форму, як ніби його щойно витягли з коробки (кути складання кабелю, нікуди не зрівнялися). Логотип підсвічується, причому колір підсвічування можна вибрати в налаштуваннях драйвера. Але я пограти з різними кольорами вибрав темно-синій, щоб вночі вона не заважала засипати. Так само настроюється і метод підсвічування: постійне світіння, миготіння (на жаль, частота не задається) і вимкнено.

Мишка дуже легка (точна вага не скажу), після мого минулого A4Tech X-718BK мені навіть було спочатку незручно, навіть за умови, що розміри у мишок приблизно однакові. Але до цього швидко звикаєш, та й немає у цієї мишки системи для зміни ваги. Кнопки натискаються дуже легко, колесо обертається з виразною фіксацією по кроку, що робить його дуже інформативним. Натискання третьої клавіші (колесо) туговато і могло б бути м’якше. Під час кидка гранати в шутерах, можуть бути проблеми зі збиванням прицілу. Так само є клавіші для перемикання DPI, після установки фірмових драйверів зміна DPI супроводжується голосом, повідомляють про поточну налаштуванні. Але так само в налаштуваннях, це можна відключити.

Технічні характеристки

Я не зовсім курсі того, що добре чи погано в мишах з технічної частини. Тому обійдуся фрази що миша встановлений лазерний сенсор Pro-Aim Laser Sensor R3. Може комусь це дасть якусь інформацію. Я ж погравши на ній в BattleField 4 і Alien:Isolation не помітив ніяких проблем в роботі сенсора. Він цілком і повністю справляється зі своєю роботою. В фірмової утиліти так само можна налаштувати DPI, максимальне значення 8200, мінімальне 200. Чого цілком вистачить абсолютного більшість користувачів. Після установки драйверів, за замовчуванням встановлюється частота опитування 1000Гц.

Програмна частина

Тепер поговоримо, власне, у програмному забезпеченні. Відразу варто попередити, що в комплекті диск з драйверами немає, тому вам треба пройти на сайт Roccat і завантажити їх самостійно. У місці з драйверами скачується остання версія прошивки для мишки, на даний момент остання версія драйвера 1.14, а прошивки 1.21. Відразу засмучу власників ОС Windows 8.1, програмне забезпечення на нашій операційної системи працює не зовсім коректно, а проявляється це в тому, що збереження налаштувань у миша відбувається дуже довго, до 30 сек. Під час якого, програма зависає. Але не варто закривати, після збереження налаштувань вона знову стане доступна. Рідко, але буває що і не зберігає взагалі. У зв’язку з чим, рекомендую натискати кнопку Apply, Так, якщо ви побачите що налаштування не взялися, просто ще раз натисніть кнопку та налаштування з більшою часткою ймовірності збережуться. (Рішення даної проблеми знайшлося і опубліковано тут)

Налаштування миші

Як було видно з попередніх скріншотів, варіантів налаштування мишки, просто неймовірне безліч. Але це ще не все, у мишей та клавіатур Roccat, є фірмова функція Easy Shift, завдяки якій можна призначити на всі клавіші другий варіант дії. Для використання цієї функції необхідно призначити на одну з клавіш функцію активації Easy Shift, а потім вказати дію для інших клавіш у правій частині вікна налаштувань. Для себе я налаштував регулювання гучності за допомогою колеса (скріншоту). А на одну з бічних клавіш я додав ще одну дуже функцію таймера, після натискання якої голос (який повідомляв нам DPI), починає відлік часу. В моєму випадку встановлений проміжок часу, потрібний для перезарядки БПЛА в BattleField 4. Завдяки цьому, ви завжди встигнете на вертоліт. Крім цього, є можливість запису макросів, але я особливо не вивчав цю можливість, так як не використовую цю можливість. Можна налаштувати п’ять профілів роботи миші, а потім перемикатися між ними. Це може бути зручно тим, хто захоплюється стратегіями. Адже там макроклавіші мають велике значення, але в повсякденному використанні комп’ютера вони не потрібні.

Утиліта доступна лише англійською мовою, але в нижній частині екрана спливають підказки російською мовою для тих, хто не знає англійської мови.

Підвівши підсумки скажу, що миша мені дуже сподобалося. Тримати її в руках дуже приємно. Працює чітко. Налаштував під себе, лежить в руці добре, навіть при тому, що рука у мене не маленька. Для роботи так само відмінно підходить в Adobe Photoshop буде вас відмінно слухатися і креслити красиві лінії.

З мінусів для себе я знайшов тільки два:

 • Гальма фірмової програми в Windows 8.1 і я думаю тут впливає те, що вона не оновлювалася більше року.
 • Після кліка, при поверненні кнопки на місце іноді буває розбовтаний звук. Але це швидше за все із-за легкості пластику.
 • На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

  Спасибі за увагу!

  Матеріал сайту Skesov.ru