Здрастуйте, дорогі друзі! У минулій статті ми з вами розібралися, як створити посилання в Инстаграме. Сьогодні ж розглянемо, як копіюються посилання в соціальній мережі як на пости (фотографії, відео) так і на профілі користувачів. Це вам може знадобитися у разі, якщо ви захочете відправити кому-небудь адресу профілю або певної фотографії. Ну це, як на мене… Раптом посилання вам знадобляться для чогось ще.

Зміст:

 • 1 Як скопіювати посилання в Инстаграме з комп’ютера
  • 1.1 Копіюємо посилання на фото в Инстаграме з комп’ютера
  • 1.2 Копіюємо посилання на профіль в Инстаграме з компа
 • 2 Як скопіювати посилання в Инстаграме з телефону
  • 2.1 Як скопіювати посилання на чужій профіль Инстаграме з телефону.
  • 2.2 Як скопіювати посилання на фото в Инстаграме з телефону
  • 2.3 Як вставити посилання в Инстаграме з телефону

Як скопіювати посилання в Инстаграме з комп’ютера

Дуже просто посилання в Инстаграме копіюються через будь-який браузер. Вам достатньо лише зайти на офіційний сайт https://www.instagram.com/ і ввести там свій логін і пароль. Докладніше про те, як зареєструватися в Інста через комп’ютер я вже писав. Так що можете перейти по посиланню і почитати.

Копіюємо посилання на фото в Инстаграме з комп’ютера

Потренуємося на якому-небудь своє фото, різниці в копіюванні своїх і чужих фото немає (головне знайти ту фотографію, яка вам потрібна). На сайті натискаємо на значок чоловічка в правому верхньому куті, щоб у нас подгрузились мініатюрки всіх постів. Натискаємо на потрібну нам фотку.

У нас відкривається фотографія в повний зріст. Звертаємо увагу на адресний рядок браузера. Посилання на фото знаходиться саме там. Тільки весь адреса копіювати не потрібно. Все, що йде після набору символів, нам вже не потрібно (все що до taken by). Зверніть увагу на скріншот.

Копіюємо посилання на профіль в Инстаграме з компа

Заходимо на сторінку потрібного нам людини. Чистий посилання на профіль знаходиться в адресному рядку. На відміну від фотографій, тут вам нічого не потрібно обрізати.

Таким чином, ви можете скопіювати посилання на свій так і на чужій профіль Инстаграме.

Як скопіювати посилання в Инстаграме з телефону

Не обов’язково користуватися саме додатком Инстаграма. Ви можете точно також, як і на комп’ютері скористатися браузером і точно також скопіювати посилання на все, що ви захочете. Порядок дій абсолютно ідентичний тому, який ми вже розглянули.

До речі, зайти з телефону через браузер в Instagram – це єдиний спосіб скопіювати посилання саме на свій аккаунт. Додаток Инстаграма такої можливості не дає.

Ну, а якщо ви хочете навчитися копіювати посилання саме через додатки, то давайте розберемося, як це все робиться.

Як скопіювати посилання на чужій профіль Инстаграме з телефону.

Заходимо на потрібний нам профіль і в правому верхньому куті натискаємо на меню у вигляді трьох вертикальних точок

З випав віконця натискаємо на пункт «Копіювати URL профілю»:

Посилання копіюється в буфер обміну. Про це вас сповістить додаток.

Як скопіювати посилання на фото в Инстаграме з телефону

Знаходимо потрібний нам фото. Не важливо, ми його викладали чи ні. У правому верхньому куті натискаємо на меню у вигляді трьох вертикальних точок:

На наступному етапі вибираємо пункт «Копіювати посилання»:

У мене відразу ж запускається додаток Regrann. Воно потрібно для репостов в Инстаграме. Якщо у вас такої програми немає, то наступного віконця у вас не буде.

Все, ми скопіювали посилання. Ви також отримаєте сповіщення про це в додатку.

Як вставити посилання в Инстаграме з телефону

Скопіювати то ми скопіювали, а що тепер з нею робити. Давайте спробуємо відправити кому-небудь повідомлення, яке вставимо нашу ссилочку. Як відправляти повідомлення в Инстаграме я вже писав, можете перейти почитати, якщо не знаєте, як це робиться.

У полі для введення повідомлень ставимо палець і затримуємо його. У нас вискакує невелике меню, в якому необхідно вибрати пункт «Вставити».

Ось і все, ми з вами навчилися копіювати і вставляти посилання в Инстаграме на різних пристроях.

А, може, і це буде Вам цікаво: