Корисні секрети Csr Racing

CSR Racing — це реалістична гра для справжніх фанатів екстриму, в якій кожен гравець здатний побути в ролі не тільки Шумахера, але й механіка свого чотириколісного друга. Барвиста графіка, безліч рівнів складності і додаткових опцій — все це робить CSR Racing захоплюючою грою, цим драгрейсингом.

Корисні секрети Csr Racing

Однак щоб пройти її повністю, варто врахувати кілька секретів проходження CSR Racing, які будуть корисні не тільки новачкам, але і геймеру зі стажем.

Секрет 1. Як грати в CSR Racing

Для того, щоб насолодитися грою в реалістичні 3D гонки на своєму телефоні або планшеті, необхідно завантажити та встановити файл-додаток CSR Racing. Його можна завантажити на будь-якому сервісі, не секрет і те, що гонки не є платною програмою. Однак пройти всі рівні, не вклавши ні копійки — неможливо.

 • Запускаємо програму на своєму Аndroid.
 • Перед вами з’явиться меню. Можемо вибрати машину. Однак, якщо ви тільки починаєте грати в CSR Racing — вибір не великий.
 • Внизу натискаємо кнопку Далі (вона у вигляді стрілочки-прапорця).
 • На дисплеї бачите свого персонажа. Кликнемо ще раз “Далі”.
 • Тут з’являється найголовніше — ваше авто. Його можна оглянути з усіх боків, змінити колір або полагодити, заправити.
 • Внизу дисплея буде кілька клавіш: Налаштування, Карта, Далі і Конфігурації. Тиснемо Карта, щоб вивчити маршрут, по якому будемо їздити. Це дуже важливо, так як від результату перегонів залежить кількість зароблених віртуальних грошей. Їх будуть платити боси міста, тому наступний етап — перегляд важливих персон.
 • Після вивчення особистостей натискаємо «Go Racing» і чекаємо, поки завантажиться гонка. Коли почнеться відлік часу, головне — запам’ятати, що хороший старт — половина пройденого шляху. Як тільки стартував, перемикаємо швидкість. Якщо цього вчасно не зробити, суперник вас швидко омине і гра відразу закінчиться.
 • Секрет 2. Як продати машину

  Проходження кожного етапу гри CSR Racing закінчується купівлею нової машини. В результаті автопарк гравця поповнюється дуже швидко, і старі непотрібні машини займають вільне місце. Виникає питання: як продати машину в CSR Racing?

  На жаль, продати машину, використовуючи пристрій з ОС Андроїд — неможливо. Тому пропоную кілька корисних порад:

 • Не купуйте машину у босів за повну вартість;
 • Вивчіть міць кожної тачки та прокачайте її по максимуму.
 • Секрет 3. Як отримати безкоштовні золото і гроші

  Корисні секрети Csr Racing

  В кожній грі є своя ігрова валюта. В CSR Racing — голд (золото), монети (гроші).

  Щоб швидко отримати 1 голд, робимо наступні дії: запускаємо гру — звертаємо гру — відкриваємо «Налаштування», «Основні», «Змінити дату і час». Прокручуємо циферблат з календарем на 3 — 4 місяці вперед. Зберігаємо результат. Заходимо в гру, оновлюємо і вуаля — 1 голд Ваш.

  Другим варіантом для отримання валюти є злом CSR Racing з допомогою програми GameKiller. Докладну інструкцію злому ігор з допомогою GameKiller читайте тут.

  Запускаємо обидва додатки: CSR Racing і GameKiller. Заходимо на сторінку свого профілю в грі і дивимося на кількість валюти. Це ж значення шукаємо і в Ігровому Кілера. Змінюємо реальна кількість грошей і голди на необхідне, зберігаємо дані. Золото і гроші з’являться у вас на рахунку.

  Секрет 4. Як вводити чіти

  Чит — код, який можна використовувати для швидкої прокачування машини, поповнення порожнього бензобака, золота і монет.

  Щоб вписати чит, відкриваємо «Мій профіль», вписуємо TOTAL CASH (для грошей), запускаємо iGameGuardian і вибираємо чит csr4c3. Тиснемо «Select» та переходимо у вкладку «Вибір». Проходимо будь-яку гонку для підтвердження результату. Знайти чіти для машин, бензину і валюти можна в мережі Інтернет.

  Секрет 5. Як почати заново і правильно стартувати

  Ідеальний старт в гонках CSR Racing полягає у своєчасному перемиканні швидкостей. Як тільки остання секунда минула, стартуємо і через 2 секунди переключається на другу швидкість, ще 2 секунди — на 4 і так по максимуму. Якщо робити це з інтервалом в 2 секунди, то машина вирветься вперед. Якщо ж гальмувати процес перемикання швидкостей, то у суперника з’являється реальний шанс вирватися вперед і гонка буде програна.

  Переграти гру неможливо, втім, як і почати нову кар’єру, крім варіанту зміни свого ID.