15 кращих антивірусів для вашого комп’ютера або ноутбука 2016 року. Рейтинги і опису. Найкращий антивірус для комп’ютера або ноутбука.

Який антивірус найкращий? Краще програмне забезпечення для безпеки вашого комп’ютера з Windows 10 розробляється компаніями Bitdefender, Mcafee і Zonealarm. У даній статті ми розповімо про 14 безкоштовних і платних антивірусах для вашого комп’ютера.

Якщо ви оновилися до Windows 10 або встановили дану ОС, ви повинні розуміти, що для підтримки оптимальної працездатності вам необхідно встановити хороший антивірус. Кожен виробник заявляє про те, що саме його продукт надасть вам максимальний захист. Сьогодні ми розберемося, який з антивірусів кращий за результатами незалежних тестів і виберемо хороший антивірус для Windows 10 і більше старих операційних систем.

Кращий антивірус: навіщо вам потрібен антивірус?

Антивірусне програмне забезпечення виявляє і видаляє шкідливі програми, які проникло або намагалося проникнути на ваш комп’ютер. Також часто подібне ЗА називають вірусами. Жоден антивірус не гарантує вам тотальної захисту від будь-яких загроз, але установка хорошого антивіруса є першим важливим кроком до безпеки вашого комп’ютера або ноутбука. Щоб запобігти зараженню комп’ютера, вам необхідно встановити антивірус, а також регулярно оновлювати антивірусні бази. Всі антивірусне забезпечення в даній статті оновлюється автоматично.

Кращий антивірус: як вибрати антивірус?

Шкідливе ПЗ розвивається швидше, ніж коли-небудь. На щастя, добрі антивіруси не відстають від нових типів загроз і цілком здатні впоратися з переважною кількістю вірусів.

В останні роки технології виявлення вірусів дуже сильно змінилися. Кілька років тому більшість антивірусів були здатні видалити тільки відомі віруси та шкідливе ПЗ, тоді як невідомі їм погрози цілком могли зашкодити вашому комп’ютеру. Сучасні антивіруси використовують евристичний аналіз і технології «хмарного сканування», щоб протистояти новітніх загроз.я

Сьогоднішній огляд кращих антивірусів підготовлений на основі тестування, яке провела незалежна шановна лабораторія AV-Test, яка розташовується в Німеччині. AV-Test протестувала роботу антивірусів провідних компаній і склала свій рейтинг антивірусів. Процедура тестування проходить у кілька етапів. Лабораторія визначає не тільки ефективність антивірусів проти відомих загроз, але і наскільки продукт справляється з новими ,невідомими погрозами. Також AV-Test досліджує наскільки добре антивірус справляється з видаленням вірусів і наслідків їх дій, якщо вони вже встигли завдати шкоди системі.

Кожна програма в списку стоїть ваших вкладень. Особливо рекомендую звернути увагу на кілька перших антивірусів з списку. Ви можете вибрати як платний, так і безкоштовний антивірус. Ми не буде говорити багато про кожній програмі, так як це не потрібно. Ми буде відштовхуватися від результатів незалежного тестування для визначення кращого антивіруса 2016. До речі, ви також можете ознайомитися з кращими антивірусами 2015 або списком кращих безкоштовних антивірусів для Windows 10.

Кращий антивірус: в чому різниця між безкоштовним антивірусом і платним?

Av-test протестувала платні і безкоштовні антивірусні продукти. Платні антивіруси зазвичай пропонують кращу технічну підтримку і більш широкі можливості захисту, ніж безкоштовні. Але безкоштовний антивірус безкоштовний)). У версіях «internet security» провідних антивірусів також містяться міжмережеві екрани, батьківський контроль, захист від крадіжки інформації та багато іншого.

Огляд кращих антивірусів

У нашому огляді ми розглянемо кращі антивірусні програми, які можна купити або скачати в Росії прямо зараз. Звичайно ж, безпека вашого комп’ютера забезпечує не тільки антивірус. Хороші антивірусні пакети також мають у своєму складі брандмауер і антишпигун. Багато програми з нашого списку є комплексним рішенням для забезпечення безпеки вашого комп’ютера і містять у собі не тільки антивірус, брандмауер і антишпигун, але навіть більше.

Проблема в тому, як з’ясувати який антивірус кращий. Всі антивіруси містять у своїх базах запису про шкідливі програми і білий список легітимних додатків. Але в наші дні нові загрози з’являються щодня. Таким чином, найкращий антивірус повинен безпомилково визначати, чи є небезпечним певне чи ні. Адже якщо антивірус не своєчасно відреагує на загрозу, ваш комп’ютер може не тільки втратити працездатність, але ви також можете втратити цінну інформацію.

Отже, я радий представити вам список кращих антивірусів 2016.

Symantec Norton Security with Backup

Norton Security від Symantec є комплексним рішенням для захисту від вірусів і шкідливих програм. Компанія Norton пропонує вам єдину ліцензію. Ви можете встановити антивірус як на комп’ютері, так і на пристрій під управлінням Android або iOS. Також для PC версії пропонується функція резервного копіювання і 25 Гб в «хмарі». Norton Security загальновизнаний лідер у забезпеченні безпеки ваших пристроїв: потужний, гнучкий, швидкий. Рекомендуємо.

Рейтинг: 4.5/5

Ціна: 1 пристрій — 1299, 5 пристроїв — 1799, 10 пристроїв — 2599 +функція резервного копіювання.

Bitdefender Internet Security 2016

Антивірус Bitdefender Internet Security 2016 демонструє чудовий рівень захисту від шкідливих програм, при цьому він є одним з найшвидших антивірусів. Також у даного АВПО вкрай низький рівень помилкових спрацьовувань. Для російськомовних користувачів буде мінусом відсутність російської мови і висока вартість продукту. Втім, якщо встигнете, ви можете отримати Bitdefender Total Security 2016 безкоштовно на 3 місяці.

Рейтинг:4.5/5

Ціна: 3 пристрої — 75.95$

Kaspersky Internet Security

Один з найбільш впізнаваних і популярних антивірусів в Росії — це Касперський. Але і в іншому світі він набирає популярність за рахунок більш низької ціни, ніж у конкурентів і високої ефективності. Єдина ліцензія на всі пристрої і високий рівень захисту від всіх типів погроз і інтернет-шахрайства робить цей антивірус кращим вибором для російського користувача. Також радує вартість продукту.

Рейтинг:4.5/5

Ціна: 2 пристрої — 1800 р, 2 пристрої — 1990 р., 5 пристроїв — 3900 р.

Avira Free Antivirus 2016

Перший безкоштовний антивірус в нашому рейтингу. Загалом, одна з найкращих антивірусних програм ,з високими оцінками від AV-Test, непоганим функціоналом і дружнім інтерфейсом. Avira Free Antivirus 2016 прекрасний безкоштовний антивірус для захисту вашого комп’ютера.

Рейтинг:4.0/5

Ціна: безкоштовно

BitDefender Antivirus Free Edition 2016

Безкоштовний антивірус від уже згаданої компанії BitDefender. BitDefender Antivirus Free Edition 2016 підійде користувачам, які хочуть встановити антивірус і забути про нього. Антивірусний движок Ie вкрай надеженЮно якщо ви хочете різноманіття налаштувань цей антивірус не для вас. Також збентежить деяких відсутність російської мови.

Рейтинг:4.0/5

Ціна: безкоштовно

Trend Micro Internet Security 10

Trend Micro Internet Security 10 володіє високою продуктивністю і більш низькою ціною в порівнянні з конкурентами. І хоча даний антивірусний пакет не містить деяких додаткових функцій, які пропонують більш імениті антивіруси, він виграє у них в ціні, при цьому забезпечуючи гідну захист комп’ютера.

Рейтинг:4.0/5

Ціна: 1 пристрій — 797,50, 3 пристрої — 997,50

Qihoo 360 Total Security 2016

360 Total Security 2016 від китайської компанії Qihoo є одним з лідером безкоштовного антивірусного забезпечення в світі. Антивірус володіє високою швидкістю роботи, відмінною ефективністю, безліччю додаткових модулів і кількома антивірусними движками. Також він дуже простий в освоєнні і володіє доброзичливим інтерфейсом. Рекомендуємо.

Рейтинг:4.0/5

Ціна: безкоштовно

Zonealarm Free Antivirus 2016

Panda є одним з провідних розробників антивірусного по. Zonealarm Free Antivirus 2016 є безкоштовним продуктом компанії. Особливостями продукту можна назвати швидкий хмарний сканер, зручний інтерфейс і надійність в роботі. Zonealarm Free Antivirus 2016 це продукт з розряду «встановив і забув». Можна сміливо рекомендувати всім починаючим користувачам комп’ютера.

Рейтинг:3.5/5

Ціна: безкоштовно

Avast Free Antivirus 2016

Avast Free Antivirus 2016 один з кращих безкоштовних продуктів, які ви можете встановити. Крім захисту від вірусів даний антивірус також включає в себе захищене сховище паролів і засіб аналізу браузера, що дозволяє позбавитися від вірусних розширень. Один з найпопулярніших антивірусів в світі і Росії.

Рейтинг:3.5/5

Ціна: безкоштовно

AVG Free Antivirus 2016

Антивірус від SYMANTEC продовжує залишатися одним з кращих безкоштовних рішень. Крім основної функції, антивірус також має кілька «фішок», яких немає навіть у платних продуктах.

Рейтинг:3.5/5

Ціна: безкоштовно

McAfee LiveSafe 2016

McAfee LiveSafe 2016 є комплексним рішенням, яке здатне захистити всі ваші пристрої: ПК під управлінням Windows і Mac, планшети і смартфони на Android і iOS. Щодо акції можна купити дешево, але постійна ціна цілком здатна налякати російського користувача.

Рейтинг:4.0/5

Ціна: 2699 руб. (для всіх пристроїв) 6

G Data Internet Security 2016

G Data Internet Security 2016 є відносно недорогим повнофункціональним пакетом безпеки. Має в узагалі складі всі модулі, які необхідні для повного захисту вашого комп’ютера від будь-яких типів загроз. Безсумнівно коштує своїх грошей.

Рейтинг:4.0/5

Ціна: 1 пристрій — 1000, 3 пристрої — 1400, 5 пристроїв — 1800

Panda Global Protection 2016

Panda Global Protection 2016 є хорошим варіантом, якщо вам необхідно захистити декілька різних пристроїв: ПК під управлінням Windows і Mac, мобільних пристроїв на Android і iOS. АВПО має вкрай простим інтерфейсів, але має безліч додаткових модулів для забезпечення максимального захисту.

Рейтинг:4.0/5

Ціна: 1 пристрій — 1346.73, 3 пристрої — 1693.23, 5 пристроїв — 2270.73

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus непоганий антивірусний продукт, вкрай мало нагружаюче системи. Я думаю, у цього продукту є свої фанати, але я б зупинив свій вибір на одному з антивірусів, згаданих вище. У будь разі, ESET NOD32 Antivirus в нашому списку, а значить рекомендується до установки. Тим більше його ціна більш ніж прийнятна.

Рейтинг:3.5/5

Ціна: 3 пристрої — 1390 р.

Підводячи підсумок: кращим безкоштовним антивірусом 2016 я вважаю Total Security 2016. Кращий платний антивірус назвати складно. Думаю, це Norton Security від Symantec, Mcafee Internet Security 2016 і Kaspersky Internet Security.Отже, сьогодні ми дізналися про кращих антивірусах 2016, склали свій рейтинг кращих антивірусів 2016 і вибрали кращий антивірус. Сподіваюся, моя стаття виявилася вам корисною.