Ви хочете знати, який антивірус є найкращим? Сьогодні ми розглянемо топ 10 кращих антивірусів 2017 року і докладно розповімо про кожній з них. Ми поговоримо про кращих безкоштовних і платних антивірусах для Windows, Android і Mac.

Після прочитання цієї статті ви будете знати, де безпечно скачати хороший антивірус і дізнаєтеся, яке антивірусне рішення є кращим на ринку.

Кращий антивірус 2017

Для чого потрібен антивірус? Який антивірус краще?

Який антивірус є кращим в 2017 році на ринку комп’ютерної захисту? Я представлю вам 10 кращих платних і безкоштовних антивірусів для Windows, Mac, Android і iOS. Наприклад, якщо ви завантажили Windows 10 або купили новий комп’ютер з цією чудовою операційною системою, ви будете вражені швидкістю роботи даної ОС. Однак, щоб ваша система працювала стабільно, необхідно встановити хороший антивірус. Візьмемо G-Data — цілком непоганий антивірус, однак його установка досить сильно може позначитися на продуктивності не занадто потужного комп’ютера. Саме тому важливо зробити правильний вибір антивірусного захисту.

Завдяки цій статті ви зможете зробити правильний вибір — чи то безкоштовний або платний антивірус, для комп’ютера або ноутбука, для Windows або Android.

Так для чого взагалі потрібен антивірус? Антивірус виявляє і видаляє шкідливі або потенційно небезпечні програми, вплив яких може негативно позначитися на працездатності вашого пристрою. Крім того, не варто забувати про збереження вашої конфіденційної інформації. Адже ваші контакти та фото можуть бути викрадені однією з шкідливих програм, які «гуляють» по мережі.

Безсумнівно, одного антивіруса мало, щоб протистояти небажаному, але він є фундаментом захисту вашого пристрою.

Щоб уникнути вірусного зараження необхідно встановити та регулярно оновлювати хороший антивірус. Всі антивіруси, згадані в цьому топі, оновлюються автоматично. Нові загрози з’являються кожен день, тому неймовірно важливо підтримувати бази антивіруса в актуальному стані.

Як вибрати антивірус

Який антивірус кращий? Як вибрати антивірус? Який антивірус купити? Люди часто задають ці питання, так як самостійно не можуть розібратися у величезній кількості різних програм, кожна з яких обіцяє забезпечити повну і безкомпромісну захист для вашого пристрою. За останні роки технології, які використовують антивірусні рішення, корінним чином змінилися.

Кілька років тому антивірус був здатний уберегти вас від загрози, яка була вже відома йому і була присутня в базі сигнатур. Однак, якщо з’являвся новий вірус, часто розробники не встигали оперативно реагувати на це подія, що призводило до масових зараженням ПК. Нові антивіруси здатні охороняти навіть від найновіших типів загроз завдяки системі «розумного» сканування.

Топ кращих антивірусів 2017 ми будемо складати на основі досліджень незалежної лабораторії AV-Test, яка є однією з найбільш шанованих лабораторій з тестування антивірусного ПЗ у світі. Її тести вже багато років не оскаржуються і приймаються світовим інтернет-спільнотою.

Av-Test визначає не тільки те, наскільки добре антивірус справляється з відомими типами загроз, але і бере в розрахунок, як він реагує на новітні віруси, ще невідомі світу. Крім того, лабораторія враховує вплив захисного ПЗ на продуктивність комп’ютера.

У чому різниця між безкоштовним і платним антивірусом?

В нашому топі антивірусів ви можете зустріти як безкоштовні, так і платні рішення. Платні антивіруси зазвичай пропонують технічну підтримку і більш широкі засоби захисту.

Платні пакети безпеки можуть похвалитися файрволом, батьківським контролем, захистом покупок через інтернет і багатьом іншим.

На щастя, ціна антивірусів достатня лояльна. І якщо раніше багато користувачів нехтували антивірусним захистом, то зараз кожен розуміє, що простіше заплатити 1000-2000 в рік, ніж потім відновлювати систему або втратити свої дані і гроші з кредитної картки.

Рейтинг кращих антивірусів 2017 року

Який антивірус краще? У цій статті ми розглянемо тільки самі хороші антивіруси 2017 року, які ви зможете купити або скачати безкоштовно. Звичайно, установка антивіруса — це лише перший крок до повної безпеки вашого комп’ютера.

Найбільш оптимальним рішенням буде установка антивіруса, антишпигуна і брандмауера. На щастя, кращі антивірусні рішення «все-в-одному» і включають в себе перераховані раніше модулі і навіть більше.

Однак, деякі антивіруси все ж краще, ніж інші; навіть якщо врахувати схожий набір функцій. Тому ми і склали цей рейтинг.

Лабораторія AV-Test ретельно тестує антивірусні рішення для Windows, Mac, Android і iOS, щоб надати вам актуальну інформацію про найкращому рішення для захисту вашого комп’ютера.

Крім того, наскільки добре антивірус захищає ваш ПК, необхідно враховувати те, наскільки дружелюбний його інтерфейс і як сильно його робота позначається на продуктивності системи. Всі ці фактори враховані в нашому рейтингу кращих антивірусів 2017.

360 Total Security

Антивірус 360 Total Security від китайського розробника Qihoo є одним з кращих в світі антивірусів. Він з легкістю виявляє загрози, радує користувача відмінною швидкістю роботи, має в своєму арсеналі кілька антивірусних движків. Крім того, розробники постійно додають у даний антивірусний пакет нові модулі на основі інтересів користувачів («Захист браузера», «Очищення реєстру», «Диспетчер маршрутизатора», «Стиснення диска» і т. д.). Якщо вам хочеться встановити безкоштовний, зручний і функціональний антивірус — 360 Total Security однозначно ваш вибір.

 • Ціна: безкоштовно
 • Платформи: Windows, Android, Mac
 • Оцінка: 8.5

Kaspersky Internet Security 2017

Безсумнівно, Антивірус Касперського знайомий кожному користувачеві мережі інтернет. Це самий відомий і популярний платний антивірус в Росії. Однак, його популярність добралася і до західних країн. Ще б — пакет Kaspersky Internet Security 2017 включає в себе всі необхідні модулі для безпеки в мережі і захисту ваших фінансів, має вбудований vpn, щоб захистити ваше інтернет-з’єднання; володіє функцією батьківського контролю і захистом банківських операцій. Крім того він коштує відносно недорого і доступний на всіх популярних платформах. Якщо ви шукаєте хороший платний антивірус — то Антивірус Касперського це безсумнівно ваш вибір.

 • Ціна: ліцензія для 3-х пристроїв будь-яких платформ — 1990 р. через рік, 1 пристрій на 2 роки — 2290 р, пробний період 30 днів
 • Платформи: Windows, Android, Mac, iOS, Windows Mobile
 • Оцінка: 10

Bitdefender Internet Security 2017

Bitdefender Internet Security 2017 є моїм улюбленим антивірусом ось вже багато років. Лабораторія AV-Test також протягом багатьох років визнає його одним з кращих в світі антивірусів. У цьому антивірусному пакеті є все, що потрібно для безпеки вашого комп’ютера і збереження ваших даних — і навіть більше. Однак, є і невеликий мінус — у даного антивіруса відсутня підтримка російської мови, що втім не так критично.

 • Ціна: ліцензія для 3-х пристроїв будь-яких платформ — 33.99 $ рік, пробний період 30 днів
 • Платформи: Windows, Android, Mac, iOS
 • Оцінка: 9.7

Avira Free Antivirus 2017

Avira Free Antivirus 2017 — це один з кращих безкоштовних антивірусів в світі. Швидкий, легкий, зручний; показує чудові результати у всіх тестах на виявлення і видалення вірусів. Володіє функцій хмарного сканування, захисту браузера і безпечного серфінгу. Крім того, він здатний забезпечити анонімний доступ в мережу, що теж важливо. Avira Free Antivirus 2017 — це цілий антивірусний пакет для забезпечення безпеки та приватності в мережі інтернет.

 • Ціна: безкоштовно
 • Платформи: Windows, Android, Mac, iOS
 • Оцінка: 9.8

Zonealarm Free Antivirus 2017

Panda — це одна компаній з розробки антивірусного пз, яка вже багато років займає лідируючі позиції у сфері комп’ютерної безпеки. На тлі конкурентів її продукти відрізняються дуже швидкою роботою (за рахунок використання хмарного сканування), а також простотою у використанні. Фактично, антивірус Панда досить встановити — і можна забути як про нього, так і про проблеми з вірусами. Неважливо, чи шукаєте ви найкращий антивірус для Windows 7 або Windows 10 — Zonealarm Free Antivirus 2017 буде відмінно працювати на будь-якій з цих платформ.

 • Ціна: безкоштовно
 • Платформи: Windows
 • Оцінка: 7.1

Антивірус Norton Security

Компанія Norton багато років забезпечує приголомшливий рівень захисту комп’ютерів користувачів, завдяки передовим розробкам і високій якості антивірусного ПО. Norton Security забезпечує захист у реальному часі від всіх типів погроз і шкідливих програм на будь-якій сучасній платформі. Крім того, ваші паролі завжди будуть приховані від сторонніх очей, як і дані вашої кредитної карти. Антивірус Нортон — це справді король серед антивірусів! Компанія настільки впевнена у своєму продукті, що пропонує програму повернення коштів з досить цікавими умовами. Якщо антивірус Norton не зможе видалити вірус, що проник на ваш пристрій, це спробує зробити фахівець компанії. Якщо йому це не вдасться — вам будуть повернуті гроші за ваш антивірус.

 • Ціна: 1 пристрій — 1299, 5 пристроїв — 1799, 10 пристроїв — 2599
 • Платформи: Windows, Android, Mac, iOS
 • Оцінка: 10

AVG Internet Security 2017

Компанія SYMANTEC випустила в 2017 році воістину гідний продукт, який разюче відрізняється від версії 2016 року. Ліцензія AVG Internet Security 2017 дозволяє захищати необмежену кількість пристроїв на платформах Windows, Mac, Android. Антивірус працює швидко, захищає ваші особисті дані і роботу в мережі, оперативно виявляє і видаляє віруси, шкідливі і шпигунські програми. Крім того, ви зможете контролювати всі пристрої, захищені AVG Internet Security 2017 через мережу Інтернет.

 • Ціна: єдина ліцензія на необмежену кількість пристроїв — 199о р.
 • Платформи: Windows, Android, Mac,
 • Оцінка: 8.5

Avast Free Antivirus 2017

Антивірус Аваст є одним з найбільш популярних антивірусів в Росії і в світі. На даний момент ринок безкоштовних антивірусів розвинений неймовірно добре, найчастіше безкоштовні антивіруси працюють краще своїх платних побратимів. Avast Free Antivirus 2017 містить у своєму складі безліч модулів, які відсутні навіть у кращих платних антивірусах. Крім захисту від вірусів, Аваст також забезпечить безпеку банківських операцій і серфінгу в мережі завдяки технології SafeZone, проаналізує ваш браузер на предмет наявності небажаних розширень, а також забезпечить безпеку вашої wi-fi мережі. Все це дозволяє назвати Аваст 2017 одним з кращих антивірусів 2017 року.

 • Ціна: безкоштовно
 • Платформи: Windows, Android, Mac, iOS
 • Оцінка: 7.2

ESET NOD32 Antivirus 2017

Антивірус Eset NOD32 є досить простим рішенням. Кілька років тому цей антивірус займав лідируючі позиції за рахунок мінімального навантаження на комп’ютер і швидкої роботи, однак у цьому році компанія ESET не радує версією 2017 свого антивіруса. Тепер ситуація стала зворотною — антивірус споживає багато ресурсів і не сильно радує в плані функцій і роботи. Такі безкоштовні антивіруси, як 36o Total Security і Avira Free Antivirus 2017 виглядають куди краще NOD32. Між тим, нам довелося додати його в рейтинг, так як даний антивірус досі вкрай популярний у всьому світі.

 • Ціна: ліцензія на 1 рік на 3 ПК — 1390 р.
 • Платформи: Windows
 • Оцінка: 6

BitDefender Free Edition

BitDefender Free Edition є безкоштовним антивірусом від відомої компанії BitDefender. Антивірус володіє базовим набором функцій і відноситься до розряду антивірусного ПЗ «поставив і забув». Даний антивірус є вкрай простим, проте дуже потужним. Деяких може збентежити відсутність російської мови, однак вам швидше за все не доведеться копатися в настройках — все вже налаштовано і працює швидко і чітко.

 • Ціна: безкоштовно
 • Платформи: Windows
 • Оцінка: 8.0

Panda Global Protection 2017

Panda Global Protection 2017 є платним антивірусом від компанії Panda і дозволяє захищати пристрою майже на будь-якій популярній платформі (Windows 7, 8, 10, Mac і Android). Це, безсумнівно, кращий антивірус 2017 року, поряд з Касперським і Нортон. Незважаючи на неймовірну міць і різноманітність функцій, антивірус працює дуже швидко і зовсім не навантажує комп’ютер.

Тут є все — і приголомшлива захист від вірусів, і захист wi-fi мережі, і батьківський контроль,і менеджер паролів, і….чого тут тільки немає! І все це працює швидко, безвідмовно, легко. Якщо ви шукаєте хороший платний антивірус — то Panda Global Protection 2017 однозначно ваш вибір!

 • Ціна: 1 ліцензія — 1400 р.
 • Платформи: Windows, Android, Mac
 • Оцінка: 10

Отже. сьогодні ми поговорили про кращих антивірусах 2017 для Windows 7, 8.1, 10, Android, Mac і iOS. Крім того, ми склали незалежний рейтинг кращих антивірусів 2017 і з’ясували, який антивірус краще. В огляді ми представили як платні антивіруси, так і безкоштовні. Сподіваюся, що стаття допомогла вам вибрати хороший антивірус для вашого комп’ютера.