Кращі програми для читання книг на android

Кращі програми для читання книг на android

На сьогоднішній день є велика кількість електронних пристроїв, що працюють на операційній системі Android, в які люди намагаються встановити різні програми, для того щоб прочитати книги. Адже з’явилося безліч людей, які мріють про те, що вони можуть в дорозі на роботі прочитати томик книги, але для того щоб це здійснити, необхідно мати або планшет або смартфон, і на ньому має бути спеціалізоване додаток.

Сьогоднішня стаття познайомить людини з сімома програмами, за допомогою яких дійсно можна прочитати книги безкоштовно, не сплачуючи за це не єдиного цента.

Ось список тих програм, які заслужили у людей велику популярність:
– Adobe Reader.
– Moon+ Reader.
– Mange Reader.
– Fbreader.
– Minimal Reader Pro.
– AlReader.
– DjVu Reader.

Давайте ознайомимося кожної з вищеназваних програм, і дізнаємося, що вони собою представляють, і яка з них вважається кращою. Адже звертати увагу на програму, яка толком нічого не вміє – безглуздо, краще користуватися багатофункціональним софтом, заслуговуючим захоплення з боку публіки.

Перший софт для читання книг на смартфоні – Moon + Reader.

Кращі програми для читання книг на android

Цей софт прийнято називати універсальним, а все з тієї причини, що він здатний працювати з великою кількістю форматом книг. До таких форматів можна віднести всіма улюблені формати – TXT, HTML і так далі. До речі, потрібно відзначити, що утиліта вміє дивитися вміст архівів RAR, тобто, тепер, немає ніякої необхідності проводити розархівацію, досить запустити софт, і вказати розташування, і все буде зроблено за вас.

Інтерфейс цієї утиліти мультіязичен, підтримується російська мова, і його писемність. Буває таке, що людина погано або взагалі не володіє іноземною мовою, тепер турбуватися не потрібно, адже у налаштуваннях досить задати відповідні функції, і програма буде переведена на знайому вам локалізацію.

Головна сторінка цієї програми містить три вкладки, а саме: «Головна», «Моя полку», «Мережа». У першій вкладці, людина може побачити всі книги, які він колись відкривав, друга вкладка дозволяє скачувати з інтернету книги на свій пристрій, не сплачуючи за це гроші, а третій пункт, природно, буде містити всю літературу, яка колись уже була скачана з інтернету. З-за того, що сортування тут досить зручна, заблукати в просторах софта неможливо.

Користувач, має право вводити деякі зміни в інтерфейс програми. З’ясувалося, що можна легко змінити орієнтацію екрана, можна вибрати режим ночі або дня, а також зробити так, щоб виводився тільки змісту книжки. Людині, можливо, змінювати на свій смак шрифт всієї книги, а також задавати фон. Якщо вам необхідно зменшити або збільшити яскравість, тоді досить вниз або вгору провести пальцем по екрану.

Друга книга для читання книг Fbreader.

Кращі програми для читання книг на android

Цей софт вважається ще однією зручною варіацією для читання книг прямо на вашому телефоні. Єдиний мінус софта полягає в тому, що він працює виключно на версіях операційної системи Android тільки вище 4.0. Розробники впевнені в тому, що їх продукт здатний запускатися на початкових версіях, наприклад, 1.5.

Коли нещодавно було випущено оновлення цієї програми, то з’явилася можливість синхронізувати свою бібліотеку із загальною мережею, яка, приміром, буде зберігатися на хмарному сховище від Google. Цікавим моментом в софті вважається те, що людина має право встановлювати на цю програму додаткові модулі, здатні допомогти в різних маніпуляціях. Найпопулярнішим на сьогоднішній день модулем вважається розробка від компанії Hyperionics, їх модуль відтворює читаний текст вголос.

Крім того, що програма відкриває стандартні формати файлів, так вона ще здатна відкрити, так як PDF і DJVU формати. Природно, це доступно лише після деяких оновлень. Якщо використовувати програму в стандартній версії, то підтримка цих форматів буде відключена.

Говорячи про ключові особливості цієї утиліти, не можна не виділити – переклад окремих шматочків або всього документа, за коштами словників, завантажених в програму.

Третя програма для читання книг – DjVu Reader.

Кращі програми для читання книг на android

Цей софт дозволяє вирішити різноманітні недоліки мобільної операційної системи. Виявилося, що стандартними засобами формат DjVu неможливо відкрити, але завдяки талановитому програмісту – Михайла Богданова, тепер це стало доступно. Він вирішив створити читалку, яка буде максимально швидко відкрити цей формат, і не навантажувати пам’ять процесора. І ось, йому вдалося створити лаконічну і скромну по дизайну утиліту. Крім того, що продукт відмінно справляється з тим форматом, для якого його і створили, він здатний відкрити та інші подібні формати, наприклад, PDF.

Функціонал у цього софта предостатньо, будь-яка людина може редагувати завантажену книгу, додавши в неї, наприклад, яке-небудь зображення. Розробник додав можливість змінювати режим, можна виставити, як нічної, так і денної режим, а крім цього змінити орієнтацію екрану.

Головні переваги цієї читалки, що виділяють її з інших: можливість зміни режиму читання, відмінний функціонал, працює утиліта без зависання, розпізнавання тексту моментальне, можливість додавати закладки, редагувати текст, масштабувати сторінку. Природно, це не найкращий продукт, але увагу йому приділити варто, адже він виконує багато потрібних для людини функцій.

Четверта програма для читання книг – Minimal Reader Pro.

Кращі програми для читання книг на android

Не повернеться язик назвати цей софт повноцінним продуктом, потрібним для читання книжки на смартфоні. Говорячи простою мовою, цей софт можна назвати звичайним віджетом, потрібним для того, щоб читати новини, а також підключати до нього різноманітні RSS-стрічки. Слід зауважити, можливість виконати синхронізацію з обліковим записом Google. Все легко настроюється, з-за зрозумілого інтерфейсу і зручного меню.

Після того, як ваш пристрій буде підключено до інтернету, відбудеться оновлення бібліотеки. Звичайно, з одного боку це цікаве рішення розробників, але дивлячись з іншого боку, можна зрозуміти, що без доступу до мережі, ви нічого не зможете.
На головному екрані виводиться потрібна інформація. А якщо натиснути на відповідну книжку, яка необхідна вам для читання, то вона відкриється на широкому екрані, і ви зможете почати необхідний процес.

Абсолютно безкоштовно цей софт поширюється в мережі інтернет. Можливо, це із-за невеликого функціоналу і простоти використання. До речі, значний мінус утиліти – відсутність російської локалізації.

П’ята програма – AlReader

Кращі програми для читання книг на android

Утиліта користується великим попитом. А все із-за того, що вона створена для справжніх любителів книг. Вона може працювати, як зі звичайними форматами і з мережевими. Кожна людина має можливість подивитися книгу, наприклад, орієнтуючись по імені автора або взагалі за жанром. Потрібно буде вказати лише відповідний фільтр, і перейти до результатів пошуку. У програми є російська мова, а значить, багато людей легко отримають бажаний показник.

Крім цього, розгулятися любителі книг зможуть ще й у налаштуваннях цього софта, адже тут по-своєму смаку можна змінювати розмір шрифту, відображення заголовка або орієнтації. Крім усього іншого, людина сама вибирає, як буде перегортатися сторінка, задається спеціальна настройка анімації. Якщо ви любите, коли текст йде відразу, без всяких сторінок, то значить, ви можете включити плавну прокрутку, це одна з опцій в налаштуваннях.

Щоб не забувати на якому розділі ви зупинилися, ви повинні створити закладку, після цього книга з’явиться на робочому столі, і, перейшовши у неї, відкриється необхідна вам сторінка, на якій ви кинули в попередній раз читання. Великий список книг створює інтерес у людини, з цієї причини, цю програму вважають однією з кращих.

Шоста програма – Adobe Acrobat.

Кращі програми для читання книг на android

Цей продукт з’явився від відомих розробників, створений тільки з однією метою, допомогти людям запустити книгу, що знаходиться в форматі PDF. Якщо раніше ця програма поставлялася виключно на комп’ютер, то зараз її спокійно можна встановити на мобільний пристрій, і це не складе ніяких проблем. Документи, що відкриваються у цій програмі, працюють швидко, немає ніяких гальм, здатних подразнювати пересічної людини.

Виявилося, що крім усього іншого, в цій програмі ще є вбудований конвертер, який дозволяє з легкістю з одного формату провести конвертацію в інший. Початкова версія цієї програми поставляється на безкоштовній основі, немає урізаного функціоналу, і все працює на сто відсотків.

Сьома програма – Manga Reader.

Кращі програми для читання книг на android

Цю програму не прийнято називати звичайної читалкою книг, вона включила в себе багато цікавих особливостей. Почалося все з того, що будь-яка людина може запускати програму в двох режимах, як ви вже здогадалися – з використанням інтернету і без нього. Природно, коли людина користується софтом без інтернету, то він може читати тільки ті книги, які попередньо були завантажені на пристрій, користуючись, інтернет технологіями, це обмеження знімається. Можна вибрати будь-який жанр, і вже з нього починати шукати ті книги, які найбільше вас цікавлять, а потім починати їх читати.

Кожен з названих вище продуктів відмінно підійде для вирішення стандартних запитань з приводу читання книг. Якщо ви зважилися на те, щоб завантажити яке-небудь додаток, значить ви дійсно завзятий книгоман.