Огляд кращих програм для резервного копіювання даних. Завантажити кращі безкоштовні і платні програми для резервного копіювання даних.

Всім відомо, що необхідно робити постійне резервне копіювання наших даних. Найчастіше ми відкладаємо цю процедуру «на потім» і деколи опиняємося в ситуації ,коли цінні фото і документи неможливо, або вкрай дорого відновити. Я пропоную вам витратити 5 хвилин на прочитання моєї статті, і ще 10 на установку однієї з 5 програм для резервного копіювання, щоб налаштувати бекап даних на зовнішній жорсткий диск або «хмара». Ви ніколи не пошкодуєте про витрачені 15 хвилин вашого життя, адже настільки малий час стане гарантією збереження ваших фото і важливих даних. Безсумнівно, ви можете вручну зберігати потрібні дані на зовнішній носій, але чому б не довірити цю рутинну процедуру програмі? Тим більше, що багато з програм для резервного копіювання, згаданих в огляді абсолютно безкоштовні.

Кращі програми для резервного копіювання

EaseuS Todo Backup Free


EaseuS Todo Backup Free безсумнівно є однією з кращих програм для резервного копіювання даних. Це потужна, безкоштовна програма з безліччю функцій:

 • Резервне копіювання в «хмара»— простий бекап в Google Drive, OneDrive або Dropbox
 • Безкоштовно і надійна — бекап і аварійне відновлення для домашніх користувачів
 • Простою встановлення і використання — інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і наявність «візарда»
 • Все в одному — резервне копіювання, клонування дисків, міграція на SSD і відновлення
 • Сумісність з ОС від Microsoft — підтримка Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP

Можете почати з даної програми, швидше за все, вона прийде вам по душі, хоча деяких користувачів може засмутити відсутність російської мови.

Рейтинг: 4.5/5

Ціна: безкоштовно

Скачати EaseuS Todo Backup Free

Acronis True Image 2016

Продукти від Acronis вкрай відомі в нашій країні. Програма всім хороша, мабуть, кілька крім високої ціни. У всьому іншому — прекрасна програма для дбайливого копії ваших даних або операційної системи.

 • Повне резервне копіювання диска або вибраної області.
 • Universal Restore — можливість відновити копію операційної системи навіть на комп’ютер з іншою конфігурацією.
 • Неймовірно швидке резервне копіювання і відновлення.
 • Ви можете відновити весь образ, так і певні папки або файли

Рейтинг: 4/5

Ціна: 1 пристрій — 1700 р.

Завантажити Acronis True Image 2016

R-Drive Image

R-Drive Image являє собою невелику, але багатофункціональну програму для резервного копіювання дисків «на льоту». Програма може відновлювати як цілі диски, так і окремі файли. Також з допомогою R-Drive Image можна легко клонувати диски. Взагалі у програми безліч невеликих, але вдалих функцій, але її ціна для російського ринку дещо лякає, враховуючи курс долара.

Рейтинг: 4/5

Ціна: 1 пристрій — 44.95$

Завантажити R-Drive Image

CrashPlan

Досить часто безкоштовні програми для резервного копіювання мають обмежений функціонал, але не в даному випадку. Безкоштовна версія CrashPlan має все, що потрібно для регулярного створення резервних копій на різних носіях, в тому числі унікальну функцію створення резервної копії ваших даних на певному комп’ютері мережі (наприклад, на комп’ютері одного).

 • Доступна для Windows, Mac і Linux
 • Збереження бекапа на інші комп’ютери
 • Збереження бекапа на зовнішній диск
 • Автоматичне щоденне резервне копіювання
 • 448-бітове шифрування файлів

В цілому, вкрай цікава програма для резервного копіювання, яка заслуговує уваги.

Рейтинг: 4/5

Ціна: безкоштовно

Скачати CrashPlan

Aomei Backupper

AOMEI Backupper Standard — безкоштовна програм для резервного копіювання і відновлення даних, функціональна і проста у використанні. Програма містить всі необхідні інструменти для резервного копіювання і відновлення системи, дисків, розділів і клонування дисків. Завдяки підтримці технології VSS, AOMEI Backupper може зробити повний бекап системи і будь-яких даних навіть в процесі роботи ОС, ніяким чином не заважаючи запущеним процесів.
Незважаючи, що ця програма стоїть в кінці списку, я рекомендую звернути на неї пильну увагу. Програма дійсно хороша, а вже скільки разів мене виручала функція Universal restore — не злічити.

P. S. Universal restore (універсальне відновлення) — дозволяє відновити і запустити копію системи на комп’ютері з іншими характеристиками.

Рейтинг: 4.5/5

Ціна: безкоштовно

Скачати AOMEI Backupper Standard

Отже, сьогодні ми познайомилися з кращими програмами для відновлення даних. Так, їх всього 5, але навіщо складати топ 10, 20, 30 — адже функції у всіх цих програм практично схожі. Я рекомендую вам безкоштовну програму AOMEI Backupper Standard. Якщо вас бентежить відсутність російської мови в даній програмі, зверніть увагу на Acronis True Image. Всього хорошого, сподіваюся моя стаття допомогла вам вибрати програму для відновлення даних.