Кращі сайти для скачування музики

Кращі сайти для скачування музики
На даний момент існує велика кількість сайтів, які пропонують завантажити музику безкоштовно і без реєстрації. Але також багато сервісів, які хочуть нав’язати вам черговий вірус або рекламу при скачки. Ми в цій статті розповімо вам про найбільш безпечні, зручні і кращі сайти для скачування музики.

Перший сайт про який багато хто чув – це Зайцев.немає (офіційний сайт zaycev.net). З 2004 року є самим потужним складом по зберіганню аудіо контенту.

Кращі сайти для скачування музики
Всього за рік свого існування сайт набрав дуже велику клієнтську базу. Так як перший зробив можливість скачувати музику безкоштовно без реєстрації. За перший рік сайт досяг близько 4 000 000 скачувань mp3 контенту.

Спочатку сайт був не такий, як ви бачите його зараз. Він ділився на два типи: зайця металіста і зайця попсовика. Потім творці вирішили все змінити і залишити тільки зайця попсового.

На сайті дуже багато аудіо контенту різних жанрів, який оновлюється щодня. АЛЕ єдиного жанру, якого немає на сайті, то це — класика.

Наступний сайт, який входить в кращі сайти для скачування музики – це Мyzuka.org (офіційний сайт myzuka.org).

Кращі сайти для скачування музики
Вбивши в пошук ім’я виконавця, ми отримаємо коротку біографію про нього, фотографію і всі музичні альбоми даного виконавця. Перейшовши в альбом можна скачати будь-яку пісню у форматі mp3. Якщо хочете скачати цілий альбом, доведеться зареєструватися.

Ще один з кращих сайтів за скачування музики Zv.fm (офіційний сайт zv.fm).

Кращі сайти для скачування музики
Сервіс дозволяє завантажувати музику без реєстрації безкоштовно. Також можна завантажувати музику абсолютно будь-якому користувачеві, який має аккаунт. Ще дуже цікава функція даного сайту, яка сподобається меломанам — це онлайн радіо, точніше 130 станцій які можна слухати через zv.fm.

Mp3ray– останній сайт нашого списку (офіційний сайт Mp3ray.ru).
Також дуже великий аудіо архів пісень, існує вже не перший рік, і в своїй басі має більш 3 000 000 mp3 пісень. Цікава функція сайту: можна переглядати відео кліпи до майже будь-якого треку.

Кращі сайти для скачування музики
Також на сайті можна формувати власний плейлист, який протягом часу слухати і доповнювати новими треками. Під кожною піснею є можливість проголосувати за неї, таким чином ви робите популярнішою вашого виконавця.

Є ще багато сайтів, які дозволяють людям скачувати аудіо контент безкоштовно і без реєстрації, але ми відібрали найкращі, які вже часом зарекомендували себе.