Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Зміст:

  • 1 Hola
  • 2 Browsec
  • 3 friGate

Привіт, друзі! У цій статті давайте розглянемо найпопулярніші VPN розширення, які можна скачати і встановити в Яндекс браузер. Користуватися ними можна безкоштовно, реєструватися не потрібно і швидкість при завантаженні сторінок знижується не сильно.

Встановивши одне з них можна буде не лише зайти на сторінку в Інтернеті, яка заблокована на роботі або у Вашій країні, через сторонній сервер VPN. У Вас також зміниться IP-адресу, а розширення Browsec ще і шифрує передані дані.

При включеному VPN, відвідуючи різні сайти в Інтернеті, Ви підключаєтеся до них не безпосередньо, а через сторонній сервер VPN. Даний сервер знаходиться в іншій країні, яку можна вибрати з наявного списку. Відповідно сайту передається Ваше помилкове розташування і змінений IP-адресу. Саме з цього, з’являється можливість відвідувати заблоковані сторінки в Інтернеті.

Якщо не знаєте, де шукати і як встановити розширення в Яндекс браузер, тоді прочитайте докладну статтю, перейшовши за посиланням.

Hola

Найпопулярніше серед подібних доповнень – Hola VPN для Яндекс браузера. Воно абсолютно безкоштовно, і надає користувачеві широкий вибір різних країн, до яких можна підключитися.

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Після його установки, значок Hola з’являється праворуч від адресного рядка – це усміхнений помаранчевий вогник. Якщо він оранжевий – означає воно працює, якщо сірий – значить вимкнено. Клікнувши по вогнику, з’явиться невелике віконце.

У ньому виберете, до сервера якої країни підключитися для перегляду тієї сторінки, яка відкрита в активній вкладці. Можна залишити запропоновану країну, а можете натиснути на кнопку «Ще» і вибрати будь-яку іншу з доступного списку. Натиснувши на три горизонтальні смужки зліва в кутку, відкриється невелике контекстне меню.

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

В ньому можна, наприклад, змінити мову, клацнувши по відповідному пункту.

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Після того, як вкажіть до якого сервера підключитися для перегляду, вибравши країну, її прапор з’явиться замість значка розширення в адресному рядку праворуч. Клікнувши на нього можна подивитися, що, наприклад, на Однокласники ми заходимо через США.

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Всі сторінки, для яких Ви виберіть певну країну, будуть запам’ятовуватися у відповідному списку. Щоб його побачити, відкрийте контекстне меню розширення і виберіть «Налаштування».

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Відкриється сторінка, де буде показано, через сервер якої країни відбувається перехід за вказаною адресою. Навівши курсор мишки на рядок, можна відключити включення VPN при відкритті зазначеного сайту, натиснувши на кнопку включення до початку рядка. Якщо взагалі не хочете більше заходити на який-небудь сайт зі списку через VPN, тоді наведіть на нього курсор і натисніть наприкінці рядка на кошик.

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Browsec

Browsec крім того, що змінює IP-адресу і дозволяє відвідувати Інтернет сторінки через VPN-сервера, ще й виконує шифрування переданого трафіку. Завдяки цьому, системний адміністратор на робочому місці не зможе відстежити, які сайти Ви відвідуєте. Ще одним плюсом цього розширення є те, що користуватися Ви зможете, навіть якщо зайшли в Windows не під обліковим записом адміністратора.

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Після установки значок Browsec з’явиться вгорі праворуч. Він круглої форми, синього і зеленого кольору. Якщо значок сірого кольору, значить розширення вимкнено. Щоб його увімкнути, натисніть на нього і перетягніть повзунок внизу в положення «ON».

В даному вікні також буде вказано, до сервера кокою країни Ви підключені. Місце розташування можна вибрати самостійно. Для цього натисніть на кнопку «Change».

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Відкриється ось такий список. У безкоштовної версії розширення, доступно тільки чотири країни. Для вибору, натисніть навпроти потрібної на кнопку «Change».

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Якщо Ви хочете відключити перегляд сторінок через VPN в браузері Яндекс, тоді натисніть на значок розширення і перетягніть повзунок внизу вліво, в положення «OFF». Про те, що Browsec не працює, буде свідчити сірий колір значка самого розширення.

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

friGate

Розширення friGate зручно тим, що працювати VPN буде тільки на тих сайтах, які внесені до спеціального списку. У самого розширення вже є список заблокованих сайтів, доступ до яких буде через VPN-сервера. Встановлювати розширення потрібно з Інтернет-магазину Chrome.

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Якщо Ви заходите на сайт, але отримати до нього доступ не можете, тоді потрібно зробити так, щоб була можливість заходити на нього, через friGate. Для цього, потрібно внести адресу сайту в список.

Натисніть правою кнопкою мишки на значок розширення та виберіть з меню «Налаштування».

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Після цього відкриється сторінка з налаштуванням списку сайтів. Тут Ви побачите папку «friGate». Зайдіть в неї і подивіться, які сайти в нього додані самими розробниками. Якщо потрібних ресурсів тут немає, тоді потрібно створити власний список і додати в нього потрібні адреси. В запропоноване поле введіть назву нового списку та натисніть кнопку «Додати список».

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Потім зайдіть в створену папку.

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Вгорі написано, яким чином краще додавати адреси сайтів. Так, наприклад, замість «www.vk.com» потрібно ввести «*.vk.com». Введіть адресу потрібного сайту в запропоноване поле і виберіть навпроти «proxy завжди включений». Потім клікайте по кнопці «Додати сайт».

Всі додані в Вашу папку сайти будуть відображатися трохи нижче у вигляді списку. Можна видалити непотрібний сайт, натиснувши у відповідному рядку на хрестик, або відключити тимчасово на певному сайті включення VPN – натисніть на зелену кнопку включення.

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

Тепер, зайшовши на сайт зі списку, функція VPN буде активовано автоматично. При цьому значок розширення буде синього кольору і на ньому буде намальована буква «P». Також на сторінці з’явиться невелике віконце розширення. У ньому можна подивитися, в який список доданий відкритий Вами сайт, і через сервер якої країни Ви його переглядаєте.

Кращі VPN доповнення для браузера Яндекс

На цьому буду закінчувати. Сподіваюся, одне з описаних VPN розширень Вам сподобається, Ви встановите його в Яндекс браузер і знову зможете заходити на сайти, доступ до яких було заблоковано по тим або іншим причинам.