Напевно, для вас, шановний користувач, не є секретом, що мультимедійний контент — це своєрідний інформаційний чемпіон! Дійсно серед маси способів, зробити інформацію зрозумілою і простою по сприйняттю, метод візуалізації даних найбільш оптимальним за всіма критеріями затребуваності. Не доскональність технології, за допомогою якої користувач може насолоджуватися переглядом того або іншого мультимедійного контенту, часто потребує нашої з вами втручання. Йдеться про поширену ситуації і певної обумовленої спантеличенні, що виникає у багатьох початківців користувачів, — «Крах плагіна Adobe Flash Player в мозілі: що робити?». Втім, все досить просто дозволяється, в чому ви самі встигнете переконатися прямо зараз, — читаємо: що, як і де?!

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Переустановити або оновити?
 • 2 Інший спосіб відновлення працездатності плагіна Adobe
 • 3 Вимкнення режиму захисту веб-плеєра
 • 4 Замість фінальної частини: про що завжди треба пам’ятати?

Повторно встановити або оновити?

Не варто ускладнювати себе зайвими діями при першому ж симптомі несправності веб плеєра. Простіше вдатися до одного з методів діагностики проблеми — перевірте чи актуальна версія використовуваного софту.

 • Пройдіть по цьому посиланню: https://www.mozilla.org/plugincheck/.
 • В результаті ініціалізації встановленої на вашому комп’ютері версії плагіна сервісна програма видасть відповідний висновок.

 • У тому випадку якщо вам буде рекомендовано завантажити останню версію розглянутого ПО — зробіть все по інструкції — активуйте цю посилання — http://get.adobe.com/flashplayer.
 • Керуючись підказками інсталятора, завантажте останню версію плагіна.

По закінченню інсталяційного процесу необхідно перезапустити браузер. Проте зробити це потрібно таким чином:

 • Натисніть на кутовий значок — доступ до головного меню налаштувань браузера.

 • Виберете пункт «Вихід».

З великою часткою ймовірності наступний запуск браузера з подальшим вибором раніше невоспроизводимого мультимедіа контенту освітиться робочим відтворенням.

Інший спосіб відновлення працездатності плагіна Adobe

В той момент, коли на екрані вашого девайса висвітилося «краховое» службове повідомлення, коротко натисніть праву кнопку мишки, при цьому курсор повинен знаходиться в робочій області плеєра.

Далі, у спливаючому меню, зніміть галочку напроти пункту «Включити апаратне прискорення». З допомогою кнопки «F5» оновити вікно браузера.

Відео пішло — чудово! Ні — переходимо до наступного рішення.

Вимкнення режиму захисту веб-плеєра

Так, і така функція присутня в плагіні. Не будемо вдаватися в подробиці, навіщо і чому «ВІН» впроваджено програмний арсенал розглянутого софта, а краще дізнаємося, як нам відключити «зайву захист» щоб знову тішити свої очі і вуха улюбленим заняттям — переглядом відео.

 • І знову йдемо в головне меню налаштувань (кнопка у вигляді трьох горизонтальних смужок).
 • У спадаючому списку вибираємо — «Доповнення»..
 • Далі, переходимо по посиланню «Плагіни».
 • Тепер шукаємо в списку відображуваних ПО інструментів задіяний софт «Shockwave Flash» і клацаємо по кнопці «Налаштування».

 • Зніміть прапорець з пункту «Увімкнути захищений режим Adobe Flash».

Після того як ви перезавантажте браузер всі ваші неприємності кануть в літа!

Замість фінальної частини: про що завжди треба пам’ятати?

Отже, швидше за все, все у вас, дорогі друзі, вийшло. Однак, щоб в майбутньому «краховая напасти» вас більше не відвідувала не забувайте періодично перевіряти плеєр, так би мовити, на «свіжість». Тільки актуальна версія є запорука успішного використання такого важливого плагіна Adobe Flash.

Втім, інтернет-технології не стоять на місці і альтернативним засобом перегляду веб-контенту тепер, повсюдно використовується, є програвати на HTML5. Що ж, всього вам доброго і тільки сприятливих запусків флеш-програвача. Поки!