Lenovo G580 як зайти в BIOS?

Здавалося б, банальне питання, як зайти в BIOS? Однак подібні питання виникають неспроста, адже різні виробники для доступу в BIOS, призначають різні функціональні клавіші. Однак, для більшості виробників вибір щодо необхідної клавіші має між клавішами Delete і F2.

Lenovo G580 як зайти в BIOS?

Що стосується нашого ноутбука Lenovo G580, то, як раз доступ до BIOS проводиться натисненням на функціональну клавішу F2 (або Fn + F2).

Ви включаєте комп’ютер і при першому відображенні чого-небудь на екрані вашого монітора, ви натискаєте клавішу F2 (або Fn+F2) і тримайте її нетривалий час, до появи синього екрану, який буде вам говорити, що ви вже перебуваєте в BIOS!

Цілком імовірно, що ваш ноутбук не буде реагувати на поєднання клавіш, це мабуть з того, що в BIOS виставлені якісь цікаві налаштування, які відключають подібні функціональні клавіші. Для Lenovo – це не рідкість!

Щоб справитися з цим завданням, просто скиньте налаштування BIOS за замовчуванням, через перемичку на материнській платі або шляхом видалення батарейки на короткий час. Не забудьте потім, після попадання в BIOS виставити первинні налаштування, а саме:

  • встановіть правильну дату і час;
  • знайдіть пункт «Load Default» і виставите порядок завантаження пристроїв;
  • збережіть зміни;
  • вийди з BIOS.