Lenovo solution center можна видалити

Lenovo solution center – це спеціалізована програма, яка розроблена для пристроїв марки Lenovo, вона призначена для допомоги в стабілізації роботи систем комп’ютерів і ноутбуків. Додаток може підключатися до Мережі без відома користувача для того, щоб оновитися або перевірити наявність якої-небудь важливої інформації. Більшість користувачів пристроїв вважають, що дана програмка зовсім не обов’язкова і тому часто виникає питання: «Lenovo solution center можна видалити?».

Lenovo solution center можна видалити

Видаляти цю допоміжну програмку чи ні, кожен вирішує сам, без неї пристрій буде функціонувати, але стабільність роботи вже не буде контролюватися чим-небудь ще, крім самого користувача. Видалення програмки не займе багато часу. Процедура досить проста і проводиться за допомогою штатних системних засобів. Перед видаленням необхідно переконатися, що програма не запущена в роботу.

  • Для цього потрібно викликати вікно диспетчера завдань (спільне натискання кнопки Ctrl, Alt, Del) і подивитися на вкладці з додатками, щоб програмка, яку треба видалити, там не фігурувала.

Lenovo solution center можна видалити

  • Якщо вона присутня, то виділяємо її мишкою і клікаємо по кнопці «Зняти завдання».
  • Відкриваємо вікно панелі керування. Для цього можна використовувати меню «Пуск» або запустити вікно «Виконати» кнопками Win+R, а там прописати команду control panel.
  • У вікні панелі управління потрібно перейти до підрозділу «Програми та компоненти». В останніх версіях системи підрозділ називається «Програми».
  • Потім, у вікні розшукуємо потрібний додаток.

Lenovo solution center можна видалити

  • Виділяємо рядок мишкою і натискаємо на кнопочку «Видалити».
  • В вікні підтвердження необхідно ще раз натиснути на кнопку «Видалити», тим самим підтверджуючи свої наміри.
  • Далі, відбудеться автоматичне видалення програми та її компонентів.
  • Після цього можна виконати перезапуск системи.Поділися з друзями:

Для повної впевненості можна виконати очищення реєстру. Робити це не рекомендується, так як необережне видалення потрібних файлів призведе до збоїв в роботі пристрою. Краще всього використовувати утиліту CCleaner. Вона безкоштовна і завантажується з офіційного ресурсу. Запустивши встановлену утиліту, клікаємо по кнопці «Реєстр» у лівій області вікна програми. Після цього натискаємо кнопочку «Пошук проблем». Коли пошук завершиться, клікаємо по кнопці «Виправити». Після виправлення можна закрити програму.