LG Lancet – новий бюджетний смартфон на базі Windows Phone » Корисні комп’ютерні поради

LG Lancet   новий бюджетний смартфон на базі Windows Phone » Корисні компютерні поради
Через п’ять років компанія LG вирішила повернутися до створення мобільних телефонів, що працюють на операційній системі Windows Phone. Потенційним покупцям новинку LG Lancet представив оператор мобільного зв’язку Verizon.

Цей смартфон буде працювати на базі операційної системи Windows Phone 8.1. В LG Lancet вбудований чотирьох-ядерний процесор з робочою частотою 1,2 ГГц. Вбудованої пам’яті всього 8 Гб, при цьому доступно для користувачів всього 4 Гб. Природно на камерах також заощадили: основна 8 Мпікс, а фронтальна – VGA.

Єдине чим порадували розробники, так це підтримкою голосових відео-дзвінків. Таким чином LG Lancet став першим смартфоном, що працює на операційній системі Windows Phone, який підтримує цю функцію.

З такими слабенькими технічними характеристиками і невеликим екраном (діагональ 4,5″) LG Lancet по праву вважається бюджетним смартфоном. Випуск цього смартфона говорить про те, що розробники з компанії Microsoft знову повертаються на ринок дешевих гаджетів. І швидше за все, перші кілька років Windows 10 займатиме таку саму позицію.