LibreOffice тепер доступна для Android

LibreOffice тепер доступна для Android
Недавно в Google Play з’явилася перша повна версія програми LiberOffice. Тепер власники смартфонів і планшетів, що працюють на операційній системі Android, можуть без проблем завантажити собі це додаток на свої пристрої.

Раніше LiberOffice був доступний лише в спрощеній версії, але скачати його можна було безкоштовно. Зараз же розробники виклали повноцінне додаток з аналогічним набором функцій, що існує в комп’ютерній версії. Тепер ви зможете редагувати і переглядати такі формати документів як odt, ods і opc, а також майкросовтовские doc, docx, xls, xlsx, ppt і pptx. Все це вам доступно на вашому мобільному пристрої абсолютно безкоштовно.

Для використання програми LiberOffice на вашому смартфоні або планшеті повинна бути встановлена операційна система Android версії не пізніше 4.0. З більш ранніми версіями додаток частково гальмує і подглючівает, але розробники стверджують, що незабаром ці проблеми будуть усунені.

Хотілося б нагадати, що раніше ми вже розглядали LiberOffice як альтернативну безкоштовну програму для комп’ютерів всім відомого пакету Microsoft Office (детальніше читайте тут). Зараз LiberOffice виходить на новий ринок і ми впевнені, що він займе в ньому лідируючі місця у своїй категорії (Офісне програмне забезпечення).