Мані на кармані відповіді на питання в Алиэкспресс

Успіх вітчизняної вікторини «Конюшина», щодня збирає біля екранів гаджетів сотні тисяч гравців, не залишився непоміченим господарями китайської торгової площадки «AliExpress». Останні створили альтернативний проект зі схожою концепцією, спрямований на подальшу розкрутку «Алі» і розширення числа її клієнтів. Результатом їх зусиль стала вікторина «Мані на кармані», що дозволяє виграти купони на покупку товарів з «Алі». Розберемо, що за гра «Мані на кармані» в Алиэкспресс, і де знайти правильні відповіді на питання гри.

Мані на кармані відповіді на питання в АлиэкспрессРозбираємо, як дати правильні відповіді в грі

Зміст статті:

  • Що це за гра на AliExpress?
  • Що принесе перемога в грі
  • Можна знайти відповіді на запитання «Мані на кармані»
  • Стратегія перемоги у «Мані на кармані»
  • Висновок

Що це за гра на AliExpress?

«Мані на кармані» — це мобільна онлайн-вікторина від майданчика «AliExpress», в якій вам пропонується правильно відповісти на 10 (раніше 12) заданих питань. Гра працює на мобільному додатку «AliExpress» (на «Чоловічий» або «iOS»), а для її запуску необхідно перейти у ваш профіль у додатку, та тапнути на банері гри.

На кожен ігровий питання гра пропонує три варіанти відповіді. Правильний варіант необхідно вибрати за 10 секунд, при виборі неправильного відповіді гравець вилітає.

Гра відбувається два рази в день, о 15.00 (загальний призовий фонд 150 тис. рублів, розрахована на новачків) і 19.00 (призовий фонд 350 тис. рублів, орієнтована на ерудитів). Виграшний фонд пропорційно ділиться на усіх переможців.

Мані на кармані відповіді на питання в АлиэкспрессПеремога в грі дозволяє отримати на свій рахунок кілька сотень рублів

Страховкою від раннього вильоту в грі виступає додаткова життя, яку можна отримати декількома способами. Це введення «код запрошення» (можна отримати від вже грає в гру одного), установки нагадування про майбутній грі, і запрошення в гру одного з допомогою надсилання йому коду або посилання.

Мані на кармані відповіді на питання в АлиэкспрессАктивація нагадування дозволяє отримати додаткове життя

Ексклюзивної «фішкою» цієї гри є наявність «карти пропуску», що дозволяє спокійно пропустити якийсь ігровий питання (кнопка «Пропустити»). Такі карти перепустки видаються за покупки товарів на «Ali» (всього за гру можна використовувати три такі карти), запрошення на Алі нового користувача, або участь у просуваються майданчиком іграх.

Мані на кармані відповіді на питання в АлиэкспрессКарти пропуску ходу дозволяють пропустити якийсь ігровий питання

При цьому розробники пропонують цікаву можливість заробити карти пропуску, для чого необхідно потрясти телефон із запущеним на ньому додатком «AliExpress» під час перерви матчів ЧС 2018. За це ви можете отримати як карти пропуску, так і знижкові купони номіналом від одного до трьох доларів.

Мані на кармані відповіді на питання в АлиэкспрессВи можете виграти купон від 1 до 3 доларів

Що принесе перемога в грі

Правильно відповіли на всі ігрові питання користувачі ділять між собою виграшний ігровий фонд, що становить 150 або 350 тисяч рублів. На відміну від гри «Конюшина», переможець не можете вивести на карту отримані гроші, а зобов’язаний обміняти їх на купони «AliExpress» номіналом від одного до п’ятдесяти доларів. На такі купони ви можете придбати товари на «Алі», доплативши частина суми покупки реальними грошима. У випадку, якщо ви не придбаєте купони (або не купуйте за них товар протягом двох тижнів) ваш виграш згорає.

Мані на кармані відповіді на питання в АлиэкспрессКупони на придбання товарів — ваш дійсний виграш у грі

Для обміну виграшу на купони необхідно перейти на головну сторінку гри, натиснути на блок з написом «Виграш». На сторінці натиснути на «Вивести» і встановити пароль повинен відрізнятися від вашої учеткі на «Алі»). Потім необхідно натиснути на «Обмін на купони Алиэкспресс», вибрати номінал купона і натиснути на «Отримати». Сума буде списана з вашого рахунку, і ви автоматично отримаєте в розпорядженні вибраний вами купон.

Можна знайти відповіді на запитання «Мані на кармані»

Як і у випадку з «Конюшина» і «HQ Trivia» заздалегідь відомих наборів питань і відповідей на майбутні сеанси гри не існує. Тим не менш, ви можете знайти окремі питання до «Мані на кармані» на головній сторінці гри (підрозділ «Запитаємо у нових іграх»). Після вибору даного підрозділу вам запропонують знайти майбутні питання на різних розділах «АлиЭкспресс», де дійсно можна виявити пару майбутніх питань, і тим самим істотно підвищити свої шанси на успіх.

Найуважніші користувачі зможуть знайти підказку до того чи іншого питання з допомогою прослуховування балаканини ведучого. Часом у його словах можна знайти відповідь і розгадку на майбутній питання, так що його спіч може бути не так порожній, як може здатися на перший погляд.

Також слід відвідати групу гри в ВК, де можна знайти багато цікавого.

Стратегія перемоги у «Мані на кармані»

Тактика перемоги у «Мані на кармані» схожа для ігор такого плану полягає в наступному:

  • Кооперуйтеся. При командній роботі ймовірність правильних відповідей виростає;
  • Використовуйте відразу кілька акаунтів на Алі, це допоможе пройти найскладніші питання з допомогою альтернативних варіантів відповідей;
  • Активно використовуйте запасну життя і карти пропуску. З їх допомогою практично половина питань може бути вами пропущена;
  • Використовуйте голосовий пошук в Гугл, що дозволяє швидко шукати відповіді на поставлене питання.

Висновок

Готові відповіді на питання до гри «Мані на кармані» в мережі шукати безглуздо – в кращому випадку ви скачаєте пустушку, а в гіршому якийсь шкідник. Краще пошукати пару варіантів питань з допомогою підрозділу «Запитаємо у нових іграх», а також використовувати запасні життя і карти пропуску, що дозволяють істотно підвищити шанси на перемогу в грі.