Meizu MX5 — короткий відео огляд флагманського смартфона Meizu

Розпакування та відео огляд російською топового смартфона Meizu MX5

Знайомство з новим смартфоном Meizu MX5 почнемо з упаковки. В красивій коробці нового дизайну, крім самого смартфона, знаходиться фірмова книжечка з описом особливостей смартфона і різною корисною інформацією, в тому числі про його виробництві.Meizu MX5 — короткий відео огляд флагманського смартфона Meizu Далі, в комплекті йде спеціальна голка для відкриття лотка сім-карт, різна документація, в тому числі російською мовою, кабель USB, micro USB, потужний зарядний пристрій струмом заряду 2000 маг і навушники. Варто відзначити, що навушники в комплекті може йти не на всі ринки.

Смартфон Meizu MX5 виглядає дуже солідно і чудово тримається в руці

5.5 дюймовий екран Meizu MX5 — відмінної якості. Він виконаний за технологією Super AMOLED і має дозвіл 1920 на 1080 пікселів. Картинка виглядає приємно, кольори насичені, кути огляди прекрасні — як і личить дисплею топового смартфона.Meizu MX5 — короткий відео огляд флагманського смартфона Meizu Він порівняємо з екранами топових моделей смартфонів фірми Samsung. Над екраном розташувалися фронтальна камера на 5 мегапікселів, розмовний динамік, датчики освітлення і відстані, а також світлодіодний індикатор. Знизу дисплея знаходиться клавіша управління mTouch 2.0 з сенсорним шаром і інтегрованим дактилоскопічним сканером.Meizu MX5 — короткий відео огляд флагманського смартфона Meizu Зазначимо, що сканер відбитків пальців працює без нарікань. На верхній частині корпусу Meizu MX5 знаходяться аудіо роз’єм і мікрофон, на нижній — ще один мікрофон, роз’єм Micro USB і динамік. Праворуч розташувалася гойдалка гучності і кнопка живлення, зліва — лоток на 2 сім-карти. Meizu MX5 — короткий відео огляд флагманського смартфона MeizuЗадня частина смартфона — металева, а ось вставити зверху і знизу — пластикові. На задній частині розташувалася 20-ти мегапіксельна основна камера з подвійним спалахом і лазерним автофокусом. Камера мінімально випирає, але це можна пробачити враховуючи те, що знімати вона повинна чудово.Meizu MX5 — короткий відео огляд флагманського смартфона Meizu

Найпростішу версію Meizu MX5 на 16 ГБ можна придбати за ціною 290 доларів

Версія з 32 ГБ флеш-пам’яті обійдеться вже в 320 доларів, а з 64 ГБ — 390 доларів. Враховуючи потужну начинку Meizu MX5, відмінна якість збірки і матеріалів, а також пряму приналежність до топового сегмента смартфонів — ціна за найпростішу версію здається більш ніж приємною. Враховуючи це, Meizu MX5 цілком під силу поборотися в преміум-сегменті з більш іменитими конкурентами.