Мережа Spaces.ru для комп’ютера зручна зона обміну

Величезна різноманітність соціальних мереж для своїх користувачів пропонує здебільшого тільки спілкування. Приємним винятком стала соціальна мережа Spaces.ru для комп’ютера і мобільних пристроїв. Спочатку ця зона обміну пропонувалася до використання лише для тих, хто все спілкування, у тому числі в соціальних мережах, здійснював за допомогою мобільного телефону.

Мережа Spaces.ru для компютера зручна зона обміну

Простий інтерфейс і зручність користування вивело Spaces.ru, Line на більш високий щабель, на комп’ютер. Вхід в мережу відбувається так, ніби ви просто відкриваєте новий браузер, який занурює в незвичайний світ, де можливо практично все. Хоча заради справедливості треба відзначити, що цей унікальний портал чудовий практично для будь-якого використання: будь то мобільний телефон або ПК.

Приємні доповнення або Spaces.ru, де можна все.

Почнемо з того, що як і всім звична соціальна мережа, Spaces.ru спочатку був створений для спілкування, але з кількома приємними доповненнями.

Отже, що нам може запропонувати Spaces.

  • Спілкування і знайомство. Цю нішу навіть не варто висвітлювати, так як без неї соціальна мережа перестає бути соціальною.
  • Особистий простір, Тільки Spaces.ru для комп’ютера і телефонів дозволяє отримати персональний сайт, причому платити за нього не треба. Приміром, після реєстрації, яка відбувається в лічені секунди, ми отримуємо вхід на персональну сторінку типу http:// нік, під яким пройшла реєстрація, spaces.ru Чудова можливість відчути себе справжнім творцем сайту.
  • Пошта. Так як персональна сторінка практично і є сайт, то без пошти її навіть не можна уявити. Немає необхідності настроювати підтвердження отриманих відповідей на іншу пошту, так як сервіс зробив це за Вас. Приміром, якщо в іншій соціальній мережі відповіді приходять на пошту, абсолютно з нею не пов’язану соціальна мережа володіє власним поштовим сервером. Поштова адреса буде мати наступний вигляд: нік на Spaces @ spaces.ru
  • Щоденники. Про цієї можливості потрібно розповісти більш докладно. Колись давно, до того, як комп’ютер міцно увійшов у наше життя, був тільки один вихід, щоб зберегти важливі моменти записати в особистий щоденник. Сучасна мережа Spaces.ru на телефони і ПК здійснила мрію тих, хто не може жити без того, щоб не поділитися з друзями кожним подією, що відбувається в житті. Враження від відпочинку і нові знайомства, залишили слід — це щоденник, звідки друзі можуть дізнатися, що відбувається у твоєму житті.

Мережа Spaces.ru для компютера зручна зона обміну

  • Відео і фото. Присутність цього розділу — обов’язковий атрибут. Фото і відео з особистого архіву, своєрідні звіти про всі значущі події здатні не просто прикрасить особисту сторінку, але й знайти нових друзів та однодумців, які з віртуального світу часто переходять у реальний.
  • Зона обміну. Ось ми і підійшли до найцікавішого, що є в мережі Spaces.ru. Новинки фільмів, що виходять в прокат, різноманітні програми, які допомагають як оптимізувати ПК, так і просто милі гаджети, які просто необхідні сучасній людині. У порівняння з більшістю платних файлообмінників, що за просту реєстрацію просять відправити смс, що коштує чималих грошей, зона обміну Spaces абсолютно безкоштовна. Завантажувати і викачувати файли, викладені іншими користувачами, обмінюватися корисними програмами, музикою і відео — це реальний шанс завжди бути першим, залишаючись на гребені новітніх інтернет — технологій.
  • Спільноти. Групи за інтересами і не тільки, нова робота набагато більше — це своє власне співтовариство, створене як для розваги, так і для роботи. Просто ні для кого вже не секрет, що за допомогою соціальних мереж Spaces.ru, Vk.com, Odnoklasniki.ru, Facebook.com можна заробляти і, причому не погано.

Перелік запропонованих сервісів можна продовжувати практично до безкінечності, але один важливий нюанс варто виділити. Якщо шукаєте потрібний файл, він знаходиться просто. Не плануєте знайомитися, то й вкладку знайомство можна просто забути. Кожен елемент spaces.ru розроблений так, щоб було максимально зручно ним користуватися. Все легко і просто до геніальності, а вже бути постійним членом цього співтовариства — вирішувати тільки Вам.