Мережевий контроллер драйвер для Windows 7 скачать 64 bit

Сучасний персональний комп’ютер неможливо уявити без мережевої карти – пристрою, що забезпечує з’єднання комп’ютера з іншими комп’ютерами в мережі. Така мережева карта (також звана «мережевим контролером») функціонує на базі відповідного драйвера, що обслуговує роботу зазначеного девайса на програмному рівні. Старіння даного драйвера, збої і дисфункції у його роботі ведуть до порушення стабільності мережевого з’єднання, а то й повної втрати для даного ПК доступу до мережі. Нижче я розберу, що таке мережевий контролер для Windows, а також де завантажити його на Віндовс 7 64 bit.

Мережевий контроллер драйвер для Windows 7 скачать 64 bitРозбираємо функціонал Ethernet-драйвера

Зміст статті:

 • Особливості роботи драйвера мережного контролера для Віндовс
 • Де завантажити драйвер Ethernet контролера для Віндовс 7 64 bit?
  • Використовуйте сайт виробника
  • Задійте спеціалізований софт
  • Пошук по ІД
 • Висновок

Особливості роботи драйвера мережного контролера для Віндовс

Драйвер мережного контролера (в англійській версії Ethernet Controller driver») створений для забезпечення відправки і отримання даних між контролером і хост-пристроєм. Зазвичай це низькорівневе програмне забезпечення, яке отримує запит від хоста (комп’ютера) на відправку і прийом даних, і перетворює зазначений запит у форму, зрозумілу мережного контролера. Потім цей драйвер для Windows 7 отримує відповідь вже від контролера і переводить його в форму, распознаваемую хостом (по своїй суті нагадуючи інтерактивний міст). Без зазначених драйверів Ethernet-контролер абсолютно марний, оскільки не може взаємодіяти з хост-пристроєм. Драйвер мережного контролера забезпечує буферизацію даних, регулює швидкість їх передачі, виправляє помилки, що виникають при роботі мережевого пристрою.

При проблемах у роботі Ethernet драйвера в Диспетчері пристроїв поряд з мережевою картою або ethernet-контроллером ви будете бачити знак оклику (часто проблемний контролер у Віндовс 7 відображається в розділі «Інші пристрої»). Поява даного знака вказує на необхідність оновлення драйвера і виправлення виникла дисфункції.

Мережевий контроллер драйвер для Windows 7 скачать 64 bitВідображення дисфункції в ДУ

Де завантажити драйвер Ethernet контролера для Віндовс 7 64 bit?

Існують кілька способів завантажити драйвер для Ethernet контролера Віндовс 7 64 bit на ваш PC. Розглянемо їх по порядку:

Використовуйте сайт виробника

Якщо ви використовуєте брендовий комп’ютер, то вам необхідно перейти на сайт виробника даного ПК (Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo та ін), і пошукати там найсвіжіші драйвера для вашої мережевої карти. Для знаходження найбільш актуальних версій вам необхідно знати модель вашого PC і специфіку операційної системи (яка у вас версія Віндовс і якою вона розрядності). Зокрема, таку інформацію можна отримати, натиснувши на комбінацію кнопок Win+Pause.

Якщо ви використовуєте зібраний власноруч (або куплений в магазинах типу «Ельдорадо» комп’ютер), вам необхідно виконати вхід на сайт виробника материнки вашого ПК (Asus, Acer, Intel, Gigabyte та ін), і пошукати там драйвера для вашого мережевого контролера. Для знаходження коректного драйвера вам необхідно знати модель вашої материнської плати, інформацію з якої можна знайти на самій материнській платі. Також вам необхідно ідентифікувати вашу ОС Віндовс (її версію і розрядність)

Якщо на вашому ПК підключення до інтернету в зв’язку з проблемами мережевої карти, рекомендується завантажити згадані драйвера на іншому ПК, а потім перенести їх на наш комп’ютер з допомогою флешки або інших форм носіїв. Після інсталяції драйверів проблеми з мережею зазвичай бувають вирішені.

Також можна скористатися переліком драйверів для мережевих контролерів на сайті getdrivers.net.

Мережевий контроллер драйвер для Windows 7 скачать 64 bitСкористайтеся можливостями ресурсу getdrivers.net

Задійте спеціалізований софт

Альтернативним вирішенням проблеми в Windows 7 64 bit є використання спеціалізованого софту для автоматичної установки драйверів рівня «ДрайверПак Солюшн», «Driver Booster» та інших аналогів. Згадані програмні продукти сканувати комп’ютер на наявність відсутніх або застарілих драйверів, і встановлять їх свіжі версії.

Буде корисно: Безкоштовні програми для пошуку і установки драйверів.

В разі проблем з мережею рекомендується завантажити на іншому комп’ютері автономні версії цих програм, і запустити їх на проблемному PC.

Мережевий контроллер драйвер для Windows 7 скачать 64 bitВикористовуйте можливості «Драйвер Бустер»

Також вам може бути цікаво, як завантажити драйвер універсальної шини ЮСБ.

Пошук по ІД

Якщо перші два способи виявилися неефективними, рекомендується пошукати драйвер до мережного контролера за його ІД.

 • Для цього запустіть Диспетчер пристроїв», знайти там наш «Мережевий контролер» (Ethernet контролер).
 • Навести на нього курсор, натиснути ПКМ та вибрати «Властивості».
 • Потім перейти на «Відомості», і тут в опції «Властивість» вибрати «ІД обладнання».
 • Нижче з’явиться кілька значень, потрібно скопіювати найдовше з них, і пошукати через будь доступний пошуковик відповідні драйвери, які залишиться завантажити та встановити на ваш PC.
 • Мережевий контроллер драйвер для Windows 7 скачать 64 bitВиконайте пошук по ІД

  Висновок

  Найбільш оптимальним способом завантажити драйвер мережного контролера для Віндовс 7 64 bit та інших ОС є звернення до сайту виробника пристрою, де можна скачати найбільш актуальну версію зазначеного софту. Непоганою альтернативою також є звернення до функціоналу спеціалізованих автоматизованих програм, що дозволяє відновити нормальну роботу мережного контролера на вашому PC.