Microsoft більше не буде продавати Windows 7 і Windows 8.1

Багато користувачів вже перейшли на Windows 10, проте є і ті, хто як і раніше хоче користуватися Windows 7. На жаль, для цих людей, Microsoft прийняла рішення більше не продавати Windows 7 і Winodws 8.1.

Microsoft більше не буде продавати Windows 7 і Windows 8.1

Гарна новина для тих, хто до цих пір намагається уникати Windows 10, але кому потрібно замінити або модернізувати обладнання полягає в тому, що це не означає, що всі інші ліцензій Windows 7 збираються несподівано зникнути. Є безліч продавців, які будуть мати запаси ліцензій ще протягом досить довгого часу.

Деякі ще абсолютно нові настільні ПК і ноутбуки, поставляються з Windows 7. Можливо, вам доведеться шукати систему, побудовану для бізнес-середовища. Нові системи поставляються з операційною системою Windows 10 вже починаючи з другої половини 2015 року.

Є і зворотна сторона медалі. Системи, побудовані для корпоративного світу, як правило, не дають вам велику продуктивність, але якщо ви рішуче налаштовані на недопущення Windows 10, то вам доведеться миритися з цим.

Розширена підтримка користувачів Windows 7 триватиме до січня 2020 року, тому турбуватися про низку нових вразливостей користувачам не доведеться.