Microsoft essentials як видалити повністю

Програмка Microsoft essentials – це антивірус від компанії Майкрософт, який не завжди потрібен користувачам, так як більшість воліють антивірусне ПЗ від інших розробників. В тому випадку, коли програма не потрібна, то доцільно буде повністю видалити з пристрою, щоб вона не займала місце на диску і не заважала встановленню іншого антивіруса.

Microsoft essentials як видалити повністю

Microsoft essentials як видалити повністю

Для видалення програмки можна скористатися спеціалізованою програмою, яка була розроблена працівниками Майкрософт. Утиліта називається Microsoft Fit it. Викачати її можна абсолютно безкоштовно з офіційного сайту. Цей спосіб хороший тим, що за допомогою нього з завданням легко впораються навіть непідготовлені користувачі, у яких можуть виникнути труднощі з ручним видаленням програмки.

Необхідно звернути увагу на те, яка версія Microsoft essentials встановлена на пристрої. Якщо версія 1.х, то викачуємо Microsoft Fix it 50535, в тому випадку, коли на пристрої варто версія 2.х, то необхідно завантажити Microsoft Fix it 50692.

Перед видаленням програмки необхідно пам’ятати про те, що всі дії потрібно виконувати їх облікового запису адміністратора. Інакше утиліта в процесі роботи може видати помилку, яка говорить про те, що користувач не має прав для видалення компонента.

  • Завантажуємо файл утиліти.
  • Запускаємо її в роботу подвійним клацанням мишки.
  • При запуску з’явиться вікно з текстом угоди англійською мовою.
  • Необхідно проставити позначку поряд зі словами «I Agree» і клікнути на кнопку «Next».

Microsoft essentials як видалити повністю

  • Після цього запуститься автоматичне видалення непотрібної програми Microsoft essentials.

Microsoft essentials як видалити повністю

  • Необхідно дочекатися, поки шкала заповниться з’явиться повідомлення про те, що програма видалена (повідомлення буде англійською мовою).
  • Далі натискаємо кнопочку «Close» для того, щоб закрити вікно утиліти.

Microsoft essentials як видалити повністю

  • Після цього можна перезавантажити систему і переконатися, що антивірус від Microsoft повністю видалений з пристрою.Поділися з друзями:

Хоча утиліта дозволяє видалити Microsoft essentials без сліду, але все одно можна почистити реєстр спеціальної програмкою CCleaner, яку можна безкоштовно завантажити на офіційному сайті. Після завантаження та установки запускаємо програму і переходимо в розділ «Реєстр». Далі, потрібно клікнути на кнопку «Пошук проблем». Після завершення пошуку клікаєм по кнопочці «Виправити».