Microsoft випустила Windows 10 Insider Preview build 14342 .ISO

Ще два тижні назад Microsoft випустила оновлення для Windows 10 Insider Preview build 14342 для користувачів «повільного кільця» оновлень (Slow Ring), який ідентифікував себе при завантаженні і встановленні як «накопичувальне оновлення», але Майкрософт пізніше пояснила, що це зовсім не накопичувальне оновлення.

Всі ці два тижні Microsoft говорила, що образи ISO для build 14342 будуть випущені зовсім «скоро». І сьогодні, як раз два тижні потому, вони, нарешті, доступні на сайті Microsoft.

Порівняно з попередніми інсайдерськими збірками, 14342 отримала нові розширення для вбудованого браузера Edge. Вони доступні в магазині додатків Windows, що сильно спрощує процес їх установки.

Також Edge отримав підтримку повідомлень у реальному часі з їх відображенням в центрі повідомлень. При кліці по повідомленню відкривається відправив його веб-сайт. Для навігації в браузері тепер можна використовувати жести.

Була оновлена і оболонка Ubuntu Bash — вона отримала підтримку облікових записів з ім’ям користувача мовами не належать до латинського алфавіту. Також були виправлені знайдені помилки, а Skype і контроль облікових записів користувачів отримали нові темні теми інтерфейсу.

Все можна завантажити п’ять версій образів для build 14342:

  • Windows 10 Insider Preview;
  • Windows 10 Insider Preview Enterprise;
  • Windows 10 Insider Preview Education;
  • Windows 10 Insider Preview Home Single Language;
  • Windows 10 Insider Preview Home China;
  • У примітках до випуску Microsoft нагадує, що установка попередньої версії можлива лише на пристрій, який має попередньо активовану Windows 10 або якщо у вас є ліцензійний ключ для «десятки». Іншими словами, повноцінно брати участь у програмі попереднього тестування можуть тільки власники ліцензійних версій операційної системи.

    Microsoft випустила Windows 10 Insider Preview build 14342 .ISO

    Скачати образи Windows 10 Insider Preview Build 14342 можна з сайту Microsoft.com тут. Після вибору потрібної редакції сторінка оновиться, і ви зможете вибрати необхідну мову операційної системи; російський в наявності.