Проблема з відображенням мініатюр (ескізів) фотографій і відеозаписів може виникнути як в операційній системі Windows 8, так і в ранніх її версіях. Зазвичай, за замовчуванням, все працює нормально, але бувають і ситуації, коли ці установки можуть збитися. Замість звичних вам мініатюр ви побачите однакові значки. Давайте спробуємо вирішити цю проблему.

Для початку вам необхідно відкрити будь-яку папку в Windows 8. Як ви бачите на зображенні нижче, замість звичних ескізів відображаються просто однакові значки, а ми ходимо, щоб показати значок з невеликою фотографією.


Потім перейдіть у вкладку «Вид», яка розташована у верхньому меню вікна.


Далі знайдіть кнопку «Параметри» і клацніть по ній. У списку, що відкрився виберіть перший пункт «Змінити параметри папок і пошуку».


Відкриється діалогове вікно «Параметри папок». Вам необхідно перейти у вкладку «Вид» в цьому віконці.


У цій вкладці ви побачите довгий список з різними параметрами, кожен з яких дозволяє, так чи інакше, змінити зовнішній вигляд ваших папок і містяться в них файлів. У цьому списку вам необхідно відшукати «Завжди відображати значки, а не ескізи» і прибрати з нього галочку (прапорець).

Після проведення цих операцій несправність не буде усунена, а замість значків у ваших папках будуть відображатися повноцінні мініатюри фотографій і відеозаписів.