Але все ж все варто згадати швидше про тих неприємних моментах, які виникають із-за користувачів цього сайту. Звичайно ж хтось може образитися, але я сподіваюся що все те що я перерахую буде правильно сприйнято, і кількість псують instagram фотографій зменшиться.

Зміст

  • 1 «Качка»
  • 2 Щось негарне
  • 3 Міжнародний сервіс
  • 4 Цитати
  • 5 Спам

«Качка»

Звісно ж, якщо говорити про обридлих фотографіях то саме це і перш за все приходить в голову, Проста, популярна, і вже дико обридла всім мода.

За фактом дівчата просто надувають губи на фото, але з-за того, що кожна друга представниця прекрасної статі фотографується подібним чином все це вже страшно набридло.

Хоча останнім часом все рідше можна зустріти такі фото, що радує, не останню роль у цьому зіграло висміювання «качок» в соціальних мережах.

Щось негарне

Всі люди люблять дивитися на щось гарне, і не особливо важливо, що це таке, природа, архітектура, тварини або люди. Але далеко не скрізь на нашій планеті все красиво і бездоганно.

Фотографії нудних спальних район або промзон, або прості поспішають на роботу люди, все це, звичайно ж, не зрівняється з дивами архітектури або instargram-моделями, саме тому щось невиразне або просто неприємне зустрінутий у стрічці може сильно зіпсувати загальне враження, особливо серед професійних фотографій.

Міжнародний сервіс

Звичайно ж сам факт такого поширення і популярності Instagram це, безсумнівно, великий плюс, але не всі будуть раді такій великій кількості людей які можуть подивитися на фото (хоча ніхто не забороняє закрити профіль від сторонніх).

Можливо хтось не любить коментарі іноземною мовою, або незрозумілі никнеймы, хоча це, звичайно ж, самий незначний з мінусів Instagram.

Цитати

Цей мінус навіть більш суб’єктивним ніж попередній, але і про нього теж потрібно написати. Акаунти повні зображень з цитатами і статусами, причому часто просто абсурдними. Причому іноді такі зображення проходять через величезну кількість різних фільтрів, внаслідок чого стають абсолютно нечитабельними.

Окремо варто виділити часто попадаються на очі глибокодумні міркування дівчат на різні теми у підписі до фото з полуобноженными зображеннями своїх тел. Іноді доходить до абсурду.

Причому незрозуміло чому всі ці мыслеизлияния концентруються в инстаграме, адже існує величезна кількість інших ресурсів де писати подібне було б набагато зручніше, ймовірно тому вина величезна популярність Instagram.

Спам

Величезна кількість учасників мережі створює можливість рекламувати свої послуги та товари, бо дуже багато «сміттєвих» і спамний облікових записів будуть підписуватися на вас, лайкати ваші фотографії, лише б ви тільки помітили їх. Це дуже швидко набридає і дратує.

А що дратує вас? Діліться думками в коментарях. Читайте також інші публікації про даної соцмережі на нашому сайті.