Добрий день. Вже давно я писав огляд на свою мишку Roccat Kone Pure і там написав що є проблема з драйверами, так як на Windows 8.1 є явний косяк із збереженням налаштувань. Так ось, я знайшов рішення! Вся проблема виявилася в строєному антивірусі Microsoft Security Essential (Windows Defender або захисник Windows).

Виходить що кожен раз коли ми тиснемо «Зберегти» або «Застосувати» антивірус починає перевірку утиліти і це призводить до помилки у виконанні сценарію збереження. Так що давайте це по-швидкому виправимо і продовжимо користуватися відмінною мишкою.

Як зберегти налаштування?

 • Відкриваємо «Панель управління» і зверху праворуч у вікні пошуку вводимо «Захисник«, відкриваємо «Захисник Windows».

 • Переходимо на вкладку «Параметри» і вибираємо в лівій частині вікна «Виключені процеси». Тиснемо кнопку «Огляд» в правій частині вікна.

 • Відкриваємо наступний каталог (остання тека буде називатися так само, як ваша мишка): C:Program Files (x86)ROCCATKone Pure Mouse. І вибираємо файли з розширенням *.exe, у мене в папці їх лише два.

 • Після вибору обох файлів, шляхи з’являться у верхньому полі, тепер обов’язково потрібно натиснути кнопку «Додати» у вікні налаштувань MSE. Щоб шляхи перенеслися в нижню частину вікна.

 • Тиснемо кнопку «Зберегти зміни».

 • Все, тепер у мене утиліта працює абсолютно без проблем і тепер можу спокійно змінювати будь-які налаштування.

  На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

  Дякую за увагу.

  Відвідуємо сторінку moto.skesov.ru

  Матеріал сайту Skesov.ru