Ще в минулому році чохли Mophie Space Pack для смартфонів iPhone 5s і Apple iPhone 5 полюбилися власникам «яблук». Вбудовані в них акумулятори дозволяють пристроям майже в два рази збільшити термін служби, а також чохли додають пам’ять гаджетам на 16 Гб, 32 Гб або 64 Гб відповідно. Ця інновація швидко завоювала ринок аксесуарів для смартфонів Apple.

Розробники чохлів на цьому не зупинилися і вже анонсували чохли для смартфонів Apple iPhone 6, Apple iPhone 6 Plus і планшета Apple iPad mini. Новинка буде збільшувати пам’ять гаджетів на 32 Гб, 64 Гб або 128 Гб. Властивості зарядного пристрою чохли не втратять. Акумулятор iPhone 6 буде заряджатися на 100%, iPhone 6 Plus на 50% та iPad mini на 100%. Багато звичайно очікували, що компанія Mophie вмонтує більш потужні акумулятори.


Вартість чохлів буде залежати від обсягу пам’яті. Наприклад, аксесуар для iPad mini з додатковими 32Гб буде коштувати $199.95.

Оскільки сучасні програми «з’їдають» дуже швидко батарею – чохли від компанії Mophie – відмінне рішення цієї проблеми. А ось їх портативність і зручність робить ці аксесуари дуже популярними і затребуваними.