Московський АСЦ цех логістики що за лист прийшов на пошту

Багато наші читачі знаходять у своїх поштових скриньках повідомлення про замовний листі, в якому відправником є невідомий «Московський АСЦ цех логістики». Що це за установа, і що може перебувати у подібному замовний листі для багатьох є загадкою. Тому люди звертаються до пошукових ресурсів для отримання необхідної довідкової інформації. Нижче я розберу, що це за Московський АСЦ цех логістики, а також поясню, що робити при отриманні подібного листа.

Зміст статті:

 • Що таке Московський АСЦ цех логістики?
 • Одіозна слава сортувального центру
 • Що значить Московський АСЦ ДТИ на листі
 • Що за лист прийшов на пошту з поміткою ДТИ
 • Висновок

Що таке Московський АСЦ цех логістики?

Повне найменування Московського АСЦ» – це «Московський Автоматичний Сортувальний Центр». Це одне з найбільших в Європі поштових автоматизованих центрів, призначених для автоматичного сортування прибуває поштової кореспонденції, та подальшої відправки в відповідне поштове відділення. Московський АСЦ обслуговує Москву і найближчі до столиці області, в день обробляє до 3 мільйонів одиниць поштової кореспонденції, а на його потужностях задіяний працю понад 900 осіб.

Московський АСЦ цех логістики що за лист прийшов на поштуТак виглядає Московський АСЦ

Сам Центр розташований в селищі Львівський в Підмосков’ї (Подольськ), тому якщо ви десь почуєте назву «Львівський АСЦ», то це буде означати, що мова йде про розглядаємо мною «Московському АСЦ».

У Московському АСЦ є кілька великих цехів – сортування бандеролей та посилок, логістики та інші, через які проходить поштова кореспонденції в її транзитному шляху до одержувача. У нашому ж випадку наявність згадки про цеху логістики Московського АСЦ означає, що наша пошта пройшла обробку в логістичному цеху, після чого була відправлена на наступну транзитну щабель.

Московський АСЦ цех логістики що за лист прийшов на поштуПовідомлення про прибуття у зазначений центр логістики

Тривалість знаходження поштової кореспонденції в Московському АСЦ зазвичай становить 1-3 доби.

Робота Московського АСЦ ДТИ виглядає приблизно так (любительська зйомка):

Одіозна слава сортувального центру

Московський АСЦ – один з декількох великих сортувальних центрів, наявних в РФ. Тим не менш свою «популярність» даний центр придбав не завдяки своїй ефективності і швидкості роботи з кореспонденцією, а завдяки регулярним поштовим втрат, які відбуваються в даному центрі. Прийшли на Московський АСЦ посилки не тільки зависають там на певний час (можуть перебувати за 10-20-30 днів), але і зовсім зникають з екранів безлічі мережевих трекерів.

При подачі ж одержувачем (відправником) заяви на розшук посилки (у місцевому відділенні «Пошти Росії») заявник може одержати письмову відповідь про «втрату» своєї поштової кореспонденції. Це означає, що ймовірно дана посилка була вкрадена або її вміст було суттєво пошкоджено у процесі сортування або доставки одержувачу, внаслідок чого отримання такої посилки стає неможливим.

Московський АСЦ цех логістики що за лист прийшов на поштуОдна з таких відписок

Найбільш часто «втрачаються» (крадуться) посилки з досить дорогий мобільного електронікою (смартфони, планшети). Такі посилки просто не знаходять свого одержувача, після чого той відкриває спір з продавцем. Останньому нічого не залишається окрім як повернути гроші за зниклий в дорозі товар, який так і не був отриманий приймаючою стороною.

В деяких випадках лише офіційна скарга в Роскомнадзор допомагала повернути загублену в дорозі посилку.

Існує непідтверджена інформація, що працівники Московського АСЦ за рахунок подібних крадіжок компенсують свої низькі зарплати і величезне навантаження, падаючі на них при роботі у подібному сортувальному центрі.

Те, що відбувається на Московському АСЦ викликає масовий гнів клієнтів Пошти Росії, що виражається в безлічі скарг і публічних петицій з проханням розслідувати ситуацію на Московському АСЦ.

Московський АСЦ цех логістики що за лист прийшов на поштуОдин з інтернет-мемів

Що значить Московський АСЦ ДТИ на листі

Після того, як ми розібрали, що це таке Московський АСЦ цех логістики, розберемося також з незрозумілою для багатьох абревіатурою ДТИ, часто міститься на такому поштовому повідомленні. У деяких випадках повідомлення про замовний листі з Московського АСЦ може містити також кодифікацію «ДТИ». Дана абревіатура означає «Додатковий технологічний індекс», і зазвичай нею позначаються замовні листи від будь-яких державних і муніципальних органів, банків і комерційних компаній. Зокрема, в такому замовний листі від Московського АСЦ ДТИ можуть бути:

 • Судова повістка;
 • Вимоги від ФНС сплатити якісь податки;
 • Які-небудь форми повідомлень від ГИБДД;
 • Повідомлення з пенсійного фонду;
 • Повідомлення від служби судових приставів;
 • Комерційні та рекламні пропозиції від будь-яких банків і компаній;
 • Активаційний код доступу в особистий кабінет одного з державних інтернет-порталів і так далі.

  Московський АСЦ цех логістики що за лист прийшов на поштуОдне з таких повідомлень

Що за лист прийшов на пошту з поміткою ДТИ

Якщо є позначка на повідомленні про Московському АСЦ ДТИ, то в більшості випадків вас очікує повідомлення з будь-якого державного та муніципального органу, з якою вам буде необхідно ознайомитися. Навіть якщо там міститься будь-яке неправомірне рішення державних або муніципальних структур, то у вас буде можливість оскаржити його протягом встановлених законом строків.

Якщо ж ви не ознайомитеся зі змістом цього листа, то, відповідно, не будете знати, про що йде мова, а значить і коректно реагувати на нього ви не зможете.

Незважаючи на те, що на самому повідомленні зазвичай відсутня інформація про відправника, її можна отримати за допомогою інтернет-ресурсу Пошти Росії. У повідомленні про наявність замовного листа під штрих-кодом зазвичай міститься 14-значний цифровий код. Необхідно перейти на ресурс Пошти Росії, і в спеціальній пошуковому рядку вбити зазначений код, після чого ви отримаєте детальну інформацію про відправника зазначеного повідомлення. Також можна просто зателефонувати у відповідне поштове відділення і запитати операціоніста дані про відправника очікує на вас рекомендованого листа.

Пам’ятайте, що звичайне рекомендований лист буде чекати вас на протязі місяця, а ось повідомлення з суду (порядок) чекає всього 7 днів, після чого відправиться назад. При цьому буде матися на увазі, що ви ознайомилися зі змістом такого листа. Навіть якщо ви не з’явилися за ним протягом наведених мною термінів.

Тому оптимальним рішенням буде не зволікати з отриманням, а вирушити у ваше поштове відділення і отримати чекає вас лист.

Московський АСЦ цех логістики що за лист прийшов на поштуОтримаєте у відділенні ПР причитающее вам лист

Висновок

У більшості випадків повідомлення про замовний листі, що містить виноску на Московський АСЦ цех логістики означає, що даний лист пройшло сортування в логістичному цеху даного АСЦ, після чого було надіслано одержувачу. Якщо ж у повідомленні міститься і абревіатура ДТИ – то це означає, що вам прийшов лист, відправлений яким-небудь державним або муніципальним органом, який необхідно отримати.