Якщо ви шукайте інформацію про те, як заходити Вконтакт, не вводячи постійно логін і пароль, відповідно економлячи час, то ви потрапили за адресою. Я не буду для обсягу писати про те, як створити сторінку Вконтакте, як увійти на сайт, якщо ви забули пароль та інші речі, які є темою окремої статті. На інших сайтах все це пишеться для обсягу, так як всім хочеться напхати побільше ключових слів і піднятися вище за запитом «вконтакте моя сторінка відразу зайти на сторінку«. Отже, як вже спростити вхід в соціальну мережу? Від введення перейдемо до справи.

Все дуже просто: користуючись Вконтакте в браузері, не натискайте кнопку вихід. Просто закрийте браузер, коли вирішите вийти з Вконтакте. Для швидкого повернення в соціальну мережу вводите в адресному рядку vk.com і ви вже в мережі. Тільки дотримуйтесь дві умови — не чистіть кеш і куки (ctrl+alt+del) і не використовуйте режим інкогніто.

Якщо потрібно зайти відразу на сторінку Вконтакте

Якщо вас не влаштовує перехід на сторінку Новини і хочеться, щоб відразу відкривався розділ Моя сторінка, додати сторінку в закладки браузера. У підсумку вам все одно доведеться спочатку шукати в закладках цю посилання, а потім тільки переходити з нею. Якщо там сміття — це не зручно. Не хочеться копирсатися в закладках — скористайтеся старим дідівським способом — скопіюйте посилання на сторінку в блокнот і збережіть на робочий стіл. Далі, думаю, розповідати не варто — копіюєте звідти ваше посилання і все.

У мобільних браузерах зберігаються вкладки з відкритими сайтами — головне не виходити з Вконтакте і не чистити куки. На телефоні ви можете використовувати повну версію сайту, якщо не влаштовує мобільний. У додатках під різні платформи теж саме, головне не натискати вихід — впевнений її ніхто і не натискає. Якщо ви не в курсі, з комп’ютера можна сидіти як з iphone, писав про це тут. В принципі це все, конкретно по цій темі більше писати нічого, якщо у вас залишились запитання або щось не виходить — чекаю в коментарях.