Здравствуйте, шановні відвідувачі мого сайту. Напевно, у вас в соціальній мережі Вконтакте вже достатня кількість друзів, але все ж хочеться додати кого-небудь знайомого, а раптом ви когось втратили. Саме для таких випадків розробники соціальної мережі ВК і придумали таку фішку, як «Можливі друзі».

Давайте я зараз, як завжди наллю трохи води, тобто розповім теорії, а потім ми перейдемо до пошуку друзів, які вам можуть виявитися корисними.

Я думаю, ви здогадуєтеся, що можливі друзі – це люди, які перебувають у списках ваших друзів і можуть стати Вашими. Чим більше у вас з людиною спільних друзів, тим більше ймовірність того, що він стане вашим другом. Раніше пару років тому блок можливих друзів частенько з’являвся, тепер нам доведеться трохи потрудитися, щоб його знайти.

В оновленому дизайні Вконтакте 2016 року зробити це не так вже й складно. Заходимо на свою сторінку і в лівому меню натискаємо на вкладку «Друзі»:

У новоствореній вкладці звертаємо увагу на праве меню. Під ним вже з’являється блок можливих друзів. Щоб побачити більше людей досить натиснути на посилання під блоком «Показати всіх». Або ж у нас є ще один варіант – це натиснути на посилання в тому ж діалоговому правому меню, під назвою «Пошук друзів».

Так само є ще один варіант. Щоб не робити сильно багато кліків по пунктах меню і особливо нічого не шукати можна просто перейти за посиланням https://vk.com/friends?act=find та й все:

Все, друзі, більше розповідати тут нічого. Користуйтеся функцією, про яку я вам розповів, досить корисна штука в пошуку друзів, яких ви забули собі додати.

А, може, і це буде Вам цікаво: