Можна прочитати видалені повідомлення у WhatsApp

Як часто трапляється таке, що випадково натиснута кнопка «Видалити» в месенджері WhatsApp пере дуже важливу інформацію в повідомленнях. Це може статися будь-якою людиною, тому багатьох користувачів займає запитання: «чи Можна прочитати видалені повідомлення в WhatsApp?». Відповідь – можна. У цій статті буде представлено кілька способів відновлення втраченої інформації.

Справа в тому, що додаток постійно (кожні добу в 3 ночі) робить резервну копію всіх даних в пам’ять телефону. Тому, якщо інформація була видалена не так давно (пройшло менше 7 діб), то відновити її досить легко.Можна прочитати видалені повідомлення у WhatsApp

Для цього потрібно повністю видалити додаток і заново його встановити. При установці виникне запит на відновлення даних, необхідно дозволити програмі зробити це, використовуючи архів з пам’яті гаджета. Після цієї процедури можна запустити Ватсап і побачити, що всі повідомлення на місці.

Однак, потрібно пам’ятати про те, що при відновленні повідомлень таким чином користувач може втратити поточну історію листувань, яка ще не збереглася в резерв.

Як відновити повідомлення, якщо пройшло більше 7 днів

Для цього доведеться використовувати допоміжні засоби. Одним з найкращих інструментів для цієї мети можна назвати Recover Messages.

  • Підключаємо мобільний пристрій до ПК.
  • Далі копіюємо файл архіву Ватсап (його назва виглядає наступним чином – msgstore.db.crypt) з карти пам’яті телефону. Він знаходиться в течці WhatsApp/Databases.Можна прочитати видалені повідомлення у WhatsApp
  • У тому випадку, якщо гаджет на платформі iOS, то файл розташований в наступній директорії: net.whatsapp.Whatsapp. Далі, переходимо в папку Documents. А в ній копіюємо файл з назвою ChatStorage.sqlite#sthash.lvFNd0N6.dpuf.
  • Коли перенесення файлів на ПК буде завершено, необхідно перейти на сайт http://recovermessages.com/Можна прочитати видалені повідомлення у WhatsApp
  • Натискаємо на кнопочку з назвою «Select SQLite File» і вказуємо шлях до збереженого архіву.Можна прочитати видалені повідомлення у WhatsApp
  • Далі, проставляємо позначку навпроти слів «I accept the terms of use».Можна прочитати видалені повідомлення у WhatsApp
  • Натискаємо на кнопочку «Procesar».
  • Після цього буде потрібно трохи почекати, поки сканування завершиться. Швидкість цього процесу залежить від того, наскільки швидке інтернет-з’єднання.
  • Всі дані, які вдасться відновити, відображаються на екрані монітора. Потім, інформацію можна буде зберегти на жорсткий диск ПК.Поділися з друзями:

Ось таким нескладним способом можна відновити втрачену інформацію в месенджері WhatsApp. Також ви можете повністю видалити WhatsApp Messenger по нашій інструкції.